Skocz do zawartości
QlimaX4EveR

 zamknięty Dziwny lag

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam problem z cs'em ponieważ gdy wchodzę na serwer wyskakuje okienko które wczytuje serwer i zawiesza się na " validating game resources " na jakieś 15-20 sekund przez co albo mnie wyrzuca wgl albo nie mogę rozpocząć rundy pistoletowej po restarcie meczu :) z góry dzięki za pomoc ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@LuckyLoser to nie chodzi o to. Przecież tłumaczy, że juuż nawet po uruchomieniu csa czas oczekiwania jest sam w sobie przesadnie wydłużony i tak samo jest przy zmianie mapy. Wyskakuje Mu pasek i niby serwer się ładuje normalnie ale zwiesza się w trakcie  na  " validating game resources " przez co wejście na serwer trwa na tyle długo, że nie jest w stanie nawet zacząć mapy od 1 rundy bo wchodzi dopiero w połowie. Dodam, że reinstal, inna wersja csa i usunięcie folderu resource tak jak to wujek Gogle podpowiedział nic nie dało bo te opcje już zostały przerobione dlatego szukamy przyczyny dalej ;)  Więc najlepiej żeby się wypowiedział ktoś kto się na tym na prawdę zna bo oczywiste dla każdego możliwości nie pomogły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzięki za pomoc mordeczki i wgl za chęć ! :) . naprawiłem już problem instalując wersję cs'a V48 która działała i podmieniłem pliki z v48 do v32 nie wliczając folderu csstrike, dziwne jest to że podczas reinstalacji jakiś " USZKODZONY " plik nie wrócił do normalnej postaci hehe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...