Skocz do zawartości
    Zaloguj się, aby obserwować  
    XxGodSpeedxX

[ZAAKCEPTOWANE]XxGodSpeedxX Admin

Nick: XxGodSpeedxX
    Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem Adminem przez 3 miesiące na **-*****.**
    Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7-8 według waszej skali (muszę sobie tylko trochę przypomnieć jak coś)
    Staż w CS-sie: Zacząłem grać w wieku 9 lat w 2001 roku , czyli 17 lat z przerwami na życie prywatne :) 
    Steam / NonSteam: Steam od wielu lat :) 
    Dlaczego Ty: Witam , to moje nowe konto na forum , ponieważ miałem rok przerwy od grania w counter strika , jest jesień , zaraz zima , nie mam co robić , rozstałem się z dziewczyną , mam mniej pracy , więc zacząłem trochę pogrywać w csa. 
    Irytuję mnie , to , że na serwerze którym zacząłem ostatnio grać rzadko kiedy jest jakiś Admin i ciągle grają jakieś odpały , chciałbym mieć jakiś większy wpływ .
    Mogę poświęcić , więcej czasu na grę , od 2016 roku gram na serwerach multihead , na DD2  1# (11 k minut +) , oraz DD2 DM # ( prawie 5 k minut )

Cały czas kiedy gram wspomagam serwer kupując vipa. 
    Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 1 h do 5 h 
    Kontakt: Facebook(massanger) , telefon ( dla kogoś kogo poznam) , forum 
    Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/XxGodSpeedxX/80.72.40.110:27020/

Bt Baniatowaty,

Popraw swoje gt, to nie z tego serwera.

Bt FunnyPuma,

Nie podajemy nazw sieci innych niż nasza. Upomnienie słowne.

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
    W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
    Zespół Multi-Head.pl

Gość
    Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
    Zaloguj się, aby obserwować