Jump to content

Recommended Posts

Nick: LevationeK
Doświadczenie (w byciu adminem): Bylem adminem na 2 serwerach nikt nigdy na mnie się nie skarżył a wręcz na odwrót
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7,5/10 spokojnie do nauczenia 10/10 
Staż w CS-sie: 7 lat 
Steam / NonSteam: NonSteam
Dlaczego Ty: Ponieważ chciałbym pilnować serwera zeby ludzie przestrzegali regulaminu szkoda serwera bo co jestem to jakiś cheater jest ;) a często jest tak ze po prostu admina nie ma nawet jak napisze to zanim ktoś wejdzie popsuja fajna grę ;). A czasami jestem na noc na serwerze i dużo własnie wchodzi nieodpowiednich ludzi z wh,aim,sh itd. Myślę ze bym był dobrym adminem mam dobry kontakt do tego z graczami i próbuje  budować dobra atmosferę 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-7h 
Kontakt: Forum i mogę załozyć co bedzie trzeba :D 
Link do GameTracker'a :https://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27008/top_players/?query=LevationeK

jestem bardzo neutralny co do twojej kandydatury bo z jednej strony masz bardzo dobra aktywność a z drugiej twoja znajomość regulaminu pozostawia wiele do życzenia. Dodatkowym minusem jest brak steam (chociaz w sumie tutaj nie jest to wymagane), ogólnie brakuje nam adminów na serwerze i kolejna para rak by się przydała. zapewne twoje podanie będzie z marszu odrzucone patrząc na to ze napisałes je po raz 3 w okresie ostatnich 2 tygodni. 

powodzenia.

PS. https://www.gametracker.com/player/LevationeK/80.72.40.110:27008/ - to jest link do twojego GT

Edited by Master

Dzieki wielkie napisalem 3 raz bo LOLSON mi pozwolil napisac jak od 1 podania minie pare dni i dlatego tak to wiem ze 2 podania mozna :) ale dostałem pozwolenie :) bo sie pomylilem o 1 dzien lub 2 :)

Pozdrawiam :) 

Kolejny ban za nieznajomość regulaminu.

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...