Skocz do zawartości
DrDisRespect

 zamknięty Dodatkowe mapy

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem murem za dodaniem map jak inferno, nuke a z biegiem czasu nawet train, mirage etc. (fajna by była również możliwość zmiany mapy na mniejszą typu aim, gdy jest mniej ludzi, by nie szukać się po mapie nie wiadomo jak długo..) Wiadomo, że wymaga to poświecenia czasu, by odpowiednio zgrać pliki servera i dostosować pluginy, wiem na jakiej zasadzie to działa i ewentualnie nawet jestem w stanie dać swoją rękę do pomocy. Server ma potencjał do bycia fajnym miejscem, na którym można spędzić więcej czasu, lecz przejadło mi się granie na jednej mapie, godzinkę to max można pograć i każdemu się nudzi ;] Jestem pewny, że wiele ludzi z servera ma podobne zdanie, rozumiem że dla początkujących nie znających innych map takie only dd2 to gratka, ale w końcu się nauczą i może na początku server by miał mniej ludzi ale pod względem przyszłościowym na pewno by zyskał na tym i to nawet graczy bardziej doświadczonych, którzy więcej grają i wg mnie są bardziej wartościowsi dla servera :)  Ja się osobiście na tyle przejadłem tym dd2, że od paru dni w ogóle nie mam ochoty na grę na tej planszy. Rozumiem, że to DM + DD2 ale jedno only dd2 już jest ... To tylko moje zdanie, którego nie zmieni nic i raczej nie widzę dla siebie tutaj miejsca siedząc na jednej mapie cały czas i wyrabiać to ~7h przeznaczone dla admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


I właśnie w tym jest problem ile można grać jedną mapę i to DM ? Może moja wizja sięga za daleko i jest to pomysł na osobny server dm ;)  widocznie przestało dla mnie być to atrakcyjne ;)  Niech zostanie jak jest, nigdy nie zrozumiem fenomenu only dd2.. Obecnie lekko mówiąc bierze mnie na wymioty myśląc o tej mapie :D Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...