Skocz do zawartości
BonKot92

 zamknięty Propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry gracze

Na poczatek powiem tak przez nastroje jakie panują na serwerze jestem zmuszony do gry na innym nicku ale gram stale i wiem co sie WYPRAWIA.

a to moje propozycje co mozna by dodac aby gra byla lepsza:

 

1. Dzwiek po zabicu jakiegos gracz - jak na gungame

2. Przenikanie przez graczy bo sie wszyscy blokują i sie kotluje. Z mozliwoscia wylaczenia na kawiszy latarki aby kogos podsadzic - jak maja na niektorych ffa

3. Rate 25000 bo to 5000-10000 to jest jakis zart nikogo nie mozna trafic

 

Pozdrawiam uczciwych graczy.

 

@~Czarna~Nick: Rozbojnik

Edytowane przez BonKot92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Troche gram na DD2 i chyba się mg wypowiedzieć xd 

Wypowiem się do przenikania. Co jak co ale mnie to wkurza jak nie mg przejść na 2 stronę mida po ct, bo mnie ktoś zablokuje i sniper z tt może łatwo mnie zabić. Możnaby zrobić te przenikanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1- Dźwięki po zabiciu nie są potrzebne :p

2-No racja, te blokowanie jest irytujące, w szczególności, gdy wchodzisz do anarchii, a ct Was bombarduje i nie można uciec przez blokowanie. Aczkolwiek bym tego nie zmieniał.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@BonKot92 ukrywasz się od dłuższego czasu, piszesz jakieś kosmiczne tematy ile to cziterów na DD2 ( w dalszym ciągu czekamy na te obiecane demka) a teraz jeszcze prosisz o zmiany więc w tym wypadku najpierw ja będę musiała Cię prosić o nick z serwera ( prawdziwy, bez podszywania się jak w ostatnim temacie) a później zaczniemy rozmowę na temat zmian. Masz na to 24 godziny. Nie będzie nicku to  temat zamknę uznając, że chcesz się przyczynić do zmian na serwerze w ogóle na nim nie grając.



Nie wiem dlaczego ale Ci nie wierzę, że to Twój nick ale niech będzie.

1 i 2 Nie będziemy przerabiać DD2 na 4funa. Przenikanie to zbyt duże ułatwienie w grze, którą i tak już wystarczająco ułatwiliśmy wyłączając oślepianie swoich.
3 Co do rate to wszystko mniej więcej jest wyjaśnione w tym temacie ------->



P.S. Na przyszłość propozycje piszemy w dziale "Propozycje i uwagi" nie "Nowości na serwerze" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 9.12.2018 o 04:56, BonKot92 napisał:

3. Rate 25000 bo to 5000-10000 to jest jakis zart nikogo nie mozna trafic

Jeśli nie możesz nikogo trafić to przypał, bo to znaczy że słabo strzelasz. Rate na tym serwerze nigdy nie znajdowało się w zakresie 5000-10000 (nigdy nie zeszliśmy poniżej 25000). Jest o wiele wyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...