Skocz do zawartości
f16hogen

[ODRZUCONE]Ban na serwie cs go

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Hogen

Data i godzina 28.12.2018  pomiędzy 15 i 16 

Mapa: Inferno 

STEAM_ID / IP:STEAM_0 : 0 : 455232677 

ip;37.128.2.226

Uzasadnienie: Niesłuszny ban za aima którego nie miałem zostało zbanowane moje konto steam  i ns . Bez ss i demka mam nadzieję na  ub:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czekalem na to odwołanie z niecierpliwością. 

Sytuacja wyglada tak. Wchodzę na serwer po ciężkim i męczącym dniu. Po czym uwagę zwracają mi twoje akcje. Od pierwszej chwili widoczny był celownik, który wiruje ci podczas strzału, strzelanie przed wychyleniem przeciwnika itd, no okej - ban gotowy. Ale postanawiam Cię jeszcze zostawić. Parę kolejnych akcji - ban nałożony.

Chwilę potem wracasz zalogowany na koncie steam., chwaląc się "kobieto chwilę temu dostałem bana", myśląc, że "głupi" admin tego nie widzi. Nakładam kolejnego bana (powód może i nieodpowiedni - ciężki dzień, nawet bardzo, ale każdy takie miewa - odpowiednio powinienem napisać "ab") 

I nie myśl sobie, że nie uwieczniłem tej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Squb Demko + rozpiska na winę gracza. 24h. Następnym razem daj nazwy odpowiednie do przewinienia gracza. 

@f16hogen wszedłeś na aktywnym banie na serwer, dlatego nie dostajesz UB. Zapraszam do zrobienia 100 reklam, bądź  wykupienia ub za pozwoleniem wyższej administracji. 

Edytowane przez Kyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...