Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, fandubstep1995 napisał:

 


 Data/czas zdarzenia: przed chwilą 

NIck Admina/Gracza: VoN

Dowód(Ss'y/Demko):  https://www20.zippyshare.com/v/YvhHIrGq/file.html

Uzasadnienie: Ten gracz gra na wh+lekki aim do tego jeszcze no recoil a admin gó**o robił 

Świadkowie: ja i MarekPray 

Potwierdzam wszystko co kolega wyzej napisal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak więc panowie przetrzepałam logi i nie ma ani grama zgłoszeń od Was, jedynie, że jeden idzie zapalić


L 12/30/2018 - 17:45:38: [amxbans_core.amxx] Login: "VoN<2528><STEAM_0:0:10357228><>" became an admin (account "STEAM............. w tym czasie Von wchodzi na serwer i zaczyna robić porządki ;)

A Tu Wasze "zgłoszenie"
L 12/30/2018 - 17:53:36: [adminchat.amxx] Chat: "MOVEMENT SZWECJA|Wojtek<2546><STEAM_0:0:444162949><>" chat " k***a JESTEĹš VON ADMEM A ch**a ROBISZ"
L 12/30/2018 - 17:56:52: [adminchat.amxx] Chat: "MOVEMENT SZWECJA|Wojtek<2546><STEAM_0:0:444162949><>" chat " RUSZ DUPE I BANUJ A NIE DO ch**a!"

Poza tym demko na odpalonego gracza, nie jest żadnym dowodem na winę admina. Po 2 nawet gdyby Von widział zgłoszenie i nie zbanował to nie pomyśleliście, że może po prostu jest czysty a Wy byliście w błędzie i zaczęliście cisnąć po Adminie bez powodu? Zastanówcie się na 2 raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napiszę tylko jak to wyglądało z mojej strony... Wchodzę na serwer i chwilę siedzę na spekcie obserwując jednego gracza. 

Gram parę minut i otrzymuje na u@ tekst:

(PLAYER) MOVEMENT SZWECJA|Wojtek :   KU*WA JESTE VON ADMEM A CH**A ROBISZ

Odpowiadam:

*DEAD* VoN :  ze co?

(PLAYER) MOVEMENT SZWECJA|Wojtek :   RUSZ DUPE I BANUJ A NIE DO CH**A!

 

Grałem parę minut, robiłem porządek z AFK i Pingowcami, nie miałem zgłoszeń na u@ co potwierdzają logi serwera i wyciąg z mojej konsoli.

Uważacie, że jak Admin wchodzi na serwer to od razu wie kto jest odpalony?  

PS. Ze spekta nie Cię wyrzuciłem. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na u@ nie ma żadnego zgłoszenia od Niego ale za to jest na sayu

L 12/30/2018 - 17:43:40: MarekPray : @u Sprawdz tego Daniela

Coś chyba poszło nie tak i nawet gdyby @VoN to widział to wcale nie musiałby sprawdzać bo na zgłoszenia na sayu reagujemy tym, że bana/ kicka dostaje osoba która na say pisze o cziterach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Idąc waszym tokiem myślenia czyli zgłaszając cheata to admin nic nie robi tak ?

VoN co ty gadasz za głupoty jak MarekPray wszedł na servier to ty grałeś a nie że siedziałeś na spect.
Jak ja wszedłem na server widziałem kilka akcji jego to postanowiłem sam nagrać demko to razem z MarekPray poszliśmy na specta to wtdy wszedł VoN na specta także widzę że bronią admina 

Edytowane przez fandubstep1995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Idąc NASZYM tokiem to cziterów zgłaszamy na u@. Jeżeli zgłoszenie jest trafne Admin banuje, jeśli nie to tak jak mówisz Admin nic nie robi ;) Zgłoszenie było na sayu zanim wszedł Admin. A gdyby był i to widział to najpierw i tak ukarana zostałaby osoba pisząca o czitach na sayu ;)  Skarga całkowicie niesłuszna a dodatkowo za te bluzgi w stronę admina powinniście zostać ukarani Wy ;) Tym razem jednak odpuszczę a Wy popracujcie troszkę nad kulturą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...