Skocz do zawartości
Camperek3453

 odrzucone SMURF na admina? :P

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SMURF 
Wiek: 17 lat 
Doświadczenie (w byciu adminem): Posiadałem nie raz admina/opiekuna serwerów. Myślę że mój staż jest dobry jak i doświadczenia.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5/6 jeszcze się uczę ponieważ (może) będę chciał stworzyć serwer.
Staż w CS-sie: oo będzie 3.5 roku :D 
Steam / NonSteam: NS moje konto z grą Steam zostało skradzione teraz przy okazji będę chciał zakupić nowe konto z grą.
Dlaczego Ty: Jestem już trochę turaj chciałbym pomóc się rozwinąć serwerowi oraz pilnować go. Czase jest potrzebny admin ale jak wiadomo każdy ma swoje życie.Ogólem chcę pomagać graczom jak i Właścicielowi :) 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od teraz mogę po 2/3 godzinki siedzieć, dla tego teraz składam podanie ponieważ wcześniej nie miałem czasu a teraz jest i tak mnie tchneło żeby napisać:D 
Kontakt: GG/FB/Forum/TS/Discord 
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/smurf/80.72.40.110:27027/

Wiem GT nie jest wspaniałe dla tego teraz nadrabiam :) :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja Jestem na Nie

amx -/+

gt -

steam -

Wiek +

Ja na serwerze nie widziałem cie ani razu Pograj trochę więcej i może będę na TAK

Do wypowiedzi zapraszam

@.:lHlQlAl:.

@Kolqu

@wyklety09

@GoldNM

@BosoPrzezSwiat

@..Scream..

Edytowane przez Marcineeek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...