Skocz do zawartości
Lambda231

 pozytywne Ban z powodu niedopatrzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:Lambda231

Godzina, data zdarzenia:

06.01.2019 - 21:46:17

Mapa:css_cache

STEAM_ID / IP:

STEAM_0:1:196911380

Uzasadnienie:Witam, 
problem z moim banem jest taki, iż bylem pewien ze dostalem ub po wyslaniu ss'ow, poniewaz moglem wejsc na serwer, a ssy byly czyste i spodziewalem sie ub, niestety nie spojrzalem ze admin kazal mi wyslac wszystkie ssy w jednym folderze (chociaz probowalem za pierwszym razem ale nie moglem tego zrobic) i dzisiaj przyszedł szwagier tv z informacja ze moj ban jest aktywny i z zapytaniem jak wszedłem na serwer majac aktywnego bana, po czym dostalem bana permanentnego od Dandyx.

link do ssów: https://www36.zippyshare.com/v/EsempOhU/file.html

  •  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawa wygląda o tyle dziwnie, że nie mam pojęcia jak wszedłeś na serwer, ponieważ Twój ban jest na sid przy czym masz steam. Wygląda to tak jakby ban wcale nie działał, dlatego nie mogłeś mieć świadomości na temat aktywnego bana nałożonego przez ubt. Został on nałożony z powrotem zaraz po dostaniu UB, bo właśnie zabrakło tego jednego ss'a. Tutaj dałeś nam wszystkie ss, są czyste. Nie widzę winy z Twojej strony, nie miałeś świadomości o banie.

Miłego grania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...