Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:  18:49-19:09 07.01.2019
Nick gracza:

Pakistanczyk VALVE_2:1:509496104  37.47.42.211

Kozaczek223 VALVE_2:1:1804853624  79.186.50.39

Dowody:  http://d1.hltv.org.pl/srv30939/HLTV-1901071849-css_inferno.dem.zip
Świadkowie:
Uzasadnienie:  te typy kampią na respie, a administracja nic. Pakistanczyk dostał bana bo "wydarłem pizde" że kampi.

Został kozaczek bezkarny. Skargi na adminów nie będę dawał, 1 cały czas w specie siedział i co jakiś czas 2 wchodził do niego. Pod koniec mapy dostał typ bana za cheaty więc spoko jeszcze ok. Drugiemu niby pc się ściął nie będe wnikał, ale jak pisałem, że kampi to się kłucił jeszcze, że (ja to sowimi słowami opiszę) "o ch*j ci chodzi przez czas do 1:20 jest" to ja mu "i ch*j uznaje się, że do 1:30 jest czas, nawet jakby było te 1:20 to i tak po czasie tam siedzi". Admin dalej w swoje zaparte szedł.

(te o ch*j ci chodzi i że ch*j to nie miało miejsca tylko własnymi słowami opisałem, konwersacja była prowadzona w granicach tolerancji. Pod koniec mnie lekko poniosło jak typ grubo po 1:00 kampi, a admini nic).

Edytowane przez LuckyLoser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisałem, że typ kampi, 0 reakcji, nic, nawet upomnienia. Ileś rund z rzędu kampił to napisałęm ban 5min za kampienie i zacząłeś "czas jest do 1:20"

@DandyX*

Edytowane przez LuckyLoser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też się wypowiem, bo byłem tym drugim adminem siedzącym na spec. Co tu mówić. Skarga słuszna, bo za bardzo nic z nimi nie zrobiliśmy, ale też dam coś na nasze usprawiedliwienie. Od 2 map oglądałem grę gracza Nope. Nieźle się krył, więc w takich momentach ograniczam pisanie na HUD i dawanie banów za pierdoły do minimum. Nie chcę go płoszyć. Uważam po prostu, że to mniejsze zło. Dandyx też wiedział o tym, że patrzę, więc się cieszę, że za bardzo się nie zdradzał z adminem.

Także tyle z mojej strony :) 

 

@edit

@DandyX* A co do kary za kampienie, to skłaniam się do ostrzeżenia, kicka, bana na 5 min. Nie ma co wyrzucać ludzi na dłużej.

Edytowane przez Aragorn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7.Kampić mogą gracze w teamie CT (na BS'ach). TT ma zakaz kampienia (tolerancja max. 1min od momentu rozpoczęcia się rundy).

 

Runda na serwerze trwa 2 minuty, więc drużyna która ma cele może kampić do 1:00. Trzeba to przekazać adminom na go modach, bo większość ma zbindowane resp 1:30.

Skargę można uznać za słuszną, lecz z racji tego, że @Aragorn sprawdzał gracza na spect, skończy się na upomnieniu słownym.

Zmieńcie bindy na kampienie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...