Skocz do zawartości
DeMoNeK1910

 odrzucone Demon / cs go

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:DeMoNeK1910
Wiek:15
Link do BanID:https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:459224152
Ile czasu dziennie spędzasz na forum: dużo bo przeglądam cały czas jakieś tematy.
Dwumiesięczny staż na forum (Tak/Nie):niestety nie ale miesiąc jest :(
Coś o sobie: Mam na imię Alan mam 15 lat. Pochodzę z woj łódzkiego interesuje się grami jak i sportem po skończonym gimnazjum wybieram się na mechanika. 
Doświadczenie: Nie raz byłem ubt i nie ostatni a więc doświadczenie jest można przepytać sprawdzić
Dlaczego Ty:Ponieważ widzę że w dziale ubt potrzeba pomocy ja mam dużo czasu i chęci do pomocy mam doświadczenie w roli unbanteam myślę że się nadaje owszem nie spełniam wymagania dwumiesięczny staż ale jestem adminem na awp 
grałem 2 dni arcanos mi zaufał i dobrze się spełniam z funkcji admina.

dziękuje Demon

Edytowane przez DeMoNeK1910
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie spełniasz wymagań, do wieku już przymkne oko, bo było już kilku takich jak Ty. Mam wątpliwości co do Twojej aktywności na forum. Czas online
28m 10s, to jednak troszkę mało jak na kandydata osoby, która musi być aktywny na forum nie godzinkę lub dwie dziennie. Popraw to i zapraszam za 2 tygodnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...