Skocz do zawartości
aquax

Zlot Multi-Head #5 2016 !

Rekomendowane odpowiedzi

A z Warszawy kto jedzie  ???         Może wziąłbym fure i zapakowalibyśmy się razem :)    chyba lepiej , taniej i wygodniej :)         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:P  :P  :P  :P  :P  :P 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

5. Opłaty.

 

 

 

Domek : koszt takiej usługi to 50 zł za domek (mieści się do 3 osób lub więcej jak chcecie spać jeden na drugim).

 

Pole namiotowe : 10 zł / osobę

 

Pokoje : 35 zł / osobę

 

 

 

Opcje premium :

 

 

 

Wyżywienie: 25zł -obiad, 15zł -śniadanie i kolacja

 

Wypożyczenie kajaka: 25zł/osobę

 

/sklepsms mozna? :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Krzętów jest naszą tradycją, sprawdzona i pewna okolica 

 

 

 

 

Owszem ja nie mówię że nie ale nie wydaje się wam to już nudne ? 

 

Wiem Mati ma 15 minut samochodem i połowa podobnie ale tak patrząc na to co ja wrzuciłem to myślę że każdy mniej więcej miałby po równo km :D

 

Spoko chcecie Krzętów nie ma problemu tylko ja w takim bądź razie odpadam bo pewnie dojechałbym wy.... jak koń po westernie " Wypiłbym 5x 50ml " i spać. Sobota nie za  bardzo do picia bo w niedzielę trzeba jechać " A kaca mam naprawdę porządnego " . 

 

 

 

Reasumując : Lipa jak dla mnie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Owszem ja nie mówię że nie ale nie wydaje się wam to już nudne ? 

 

Wiem Mati ma 15 minut samochodem i połowa podobnie ale tak patrząc na to co ja wrzuciłem to myślę że każdy mniej więcej miałby po równo km :D

 

Spoko chcecie Krzętów nie ma problemu tylko ja w takim bądź razie odpadam bo pewnie dojechałbym wy.... jak koń po westernie " Wypiłbym 5x 50ml " i spać. Sobota nie za  bardzo do picia bo w niedzielę trzeba jechać " A kaca mam naprawdę porządnego " . 

 

 

 

Reasumując : Lipa jak dla mnie :D

 

 

Tu nie chodzi o km kolego, tu chodzi o przywiązanie i wspomnienia jakie się wiążą z tym miejscem :D Wydaje mi się że dla Aquaxa km też nie mają znaczenia, pojechałby, jeśliby byłoby coś tak pewnego jak to, ale kiedy każdy wie jak tam jest (kto oczywiście był), to woli jechać do czegoś co jest już zorganizowane niż jechać w ciemno. If you know what a mean :D pociągi są lepsze, jeśli ktoś ma mega daleko, wtedy nie musiałby myśleć o tym że się nie wyśpi albo nie wypocznie ;d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Co to kurde już chętnych nie ma ?

 

 

 

Barany w krzętowie was nie zjedzą :D

 

 

 

 

Za wcześnie by się teraz deklarować. Mógłbym napisać tak jak inni "myślę, że będę" i wyjdzie jak zawsze, połowa się wykruszy. Niektórzy wolą ugryźć się w język, niż obiecywać. Po rozmowie nocnej z Marlenką i @@Consecuente nabrałem ochoty, ale może to minąć do tego czasu, lub po prostu brak czasu uderzy mnie w buźkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...