Skocz do zawartości
aquax

Zlot Multi-Head #5 2016 !

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze nie wiem co będzie, ale bardzo bym chciała znowu spędzić z wami ten zwariowany weekend : 

 

 

 

v.1

 

 

 

[media]

[/media]

 

 

 

v.2

 

 

 

kw27m.jpg

 

 

 

+ LKD i nie pamiętam już jego nicku :< ale było zajebiście;d

 

 

 

Może uda mi się załatwić pare dni urlopu i przylecieć do was z UK ;d 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


fiuuu fiuuu bede mial na uwadze ta opcje  aby moc was ujrzec i zapoznac sie wami w realnym swiecie pogadac itp czeka mnie 569.733 km tylko ale to nie problem hueh nie obiecuje ze bede lecz czas pokaze jak to by moglo wygladac:):) a lubie spontaniczne akcje ^^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiadomo moze jaki jest łączny koszt jest tego zlotu (nie liczac transportu tylko wynajem itp?)

 

 

 

WD jak masz samochód to może bym sie z toba zabrał tylko jeszcze nie wiem czy wgl pojade

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to od Ciebie już zależy czy chcesz spać w namiocie czy domku. 

 

 

 

Cena za 2 nocki od osoby :

 

namiot = 20 zł 

 

domek = 50 zł

 

Nocka w aucie = 0 zł  (jak część osób wykupi sobie spanie w domku czy namiocie to babka nie będzie już na to zwracała uwagi i na spokojnie możesz przenocować sobie w aucie :) )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Pewnie dałabym radę przyjechać, no ale.. :) Bawcie się tam dobrze mordeczki ! :)

 

 

Andzia jak nie my to kto :D Damy radę, ja sobie choćby nie wiem co załatwie urlop i jedziemy! :D prawie 2tys km mam do was, ale co mi tam! :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=skorz%C4%99cin%20domki&rflfq=1&rlha=0&rllag=52459759,17875007,1436&tbm=lcl&tbs=lf:1,lf_ui:2&rlfi=hd:;si:

 

 

 

 

 

Polecam bardziej w tej okolicy bo mi się nie uśmiecha jechać przez całą Polskę w piątek bo zazwyczaj są powroty kierowców z zagranicy i ciężko mi przykładowo będzie tam dojechać w 8 godzin gdzie mam 500 km. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...