Skocz do zawartości
**MorDEczKA**

[ODRZUCONE]prosba o ub

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:**MorDEczKA**

Godzina, data zdarzenia:18:28

Mapa:de_dust 2

STEAM_ID / IP: '188.146.170.148'

Uzasadnienie:dostalem kicka za ping grzecznie powiedzialem do adma by sie opanowal z tym pingiem bo juz od miesiaca gram na takim bo jestem po za granica panstwa to dal mi bana za kulture na 30 minut. prosze o uspokojenie admina i o ub DZIEKUJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na serwerze przyjęte jest by ping ograniczyć maksymalnie do poziomu 100. Gdyż, powyżej tej wartości, powstają klatki u gracza, no i dodatkowo z automatu każdemu podbija ping o 1-2.

Zważywszy na tą okoliczność, gracz na serwerze został poinformowany o pingu do 100. Zapewne dostałby kicka, ale w połączeniu z soczystymi "urwami" zadecydowałem o takim wymiarze bana.

Dodatkowo, gracz wychodząc z serwera zdążył mnie wyzwać  od "zayebanych szmat" czego obserwatorem między innymi był inny admin serwera, którego poproszę o wypowiedz.

Ja tym samym w związku z powyższym wnioskuję o przedłużenie bana do tygodnia, bo to już nie pierwszy raz.

@mordeczka - wstydu nie masz, że jeszcze tu coś próbujesz wskórać...Najpierw wyzywasz serwerownie, której jestem częścią a pózniej prosisz o pomoc...

Zastanów się troszkę, pomyśl to naprawdę nie boli ... xD

@Bezzi o jakim demku mówisz, jak on przez mikro bluzga aż uszy bolą

 

Edytowane przez Tony Montana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@**MorDEczKA**co do mordeczki to non stop jest ten sam schemat, dostaje kicka/bana, wraca, ubliża, dostaje bana.

Przynajmniej byś nie ściemniał i zachował trochę honoru, piszesz że grzecznie zwróciłeś uwagę, a pierwsze co poszło na u@ było "admin ogarnij sie k***a mac"

@BezziCo do wejścia na ab nie było mnie wtedy na servie lecz dużo graczy mi pisało że wbijał mordeczka normalnie na serv przed upływem bana

Popieram @Tony Montana żeby dać mu tydzień odpoczynku chociażby za same bluzgi do adminów, widać że nic się nie uczy i raczej nie nauczy.

 

Edytowane przez 5g_KoLoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bezzi

Dowodem może być w jego przypadku tylko nagranie z micro, ale w przypadku popsutego hltv raczej o takowe ciężko.
@SQNFUN nagrywa, ostatnio rozpisywałem demko suprim'a i na całym demku jest również audio graczy, wszystko co przez micro mówią.

 

Edytowane przez 5g_KoLoS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Tony Montana na tym demku co Ty dałeś nie ma nic, aby gracz @**MorDEczKA** kogoś wyzywał, bo go nawet na tym demku nie ma, tak samo jak @5g_KoLoS. Jedynie kto na tym demku wyzywał, to gracz o nicku "Zarłacz Biały".

/edit

Zaraz inne demka obczaję. 

 

/edit v2

Gracz @**MorDEczKA** ewidentnie obrażał innych na tym demku.

Zaczyna się od 9;34. http://d1.hltv.org.pl/srv23582/HLTV-1707302052-de_dust2.dem.zip

@Bezzi

 

Ban słuszny. ;) 

 

Edytowane przez Just NoOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...