Skocz do zawartości
Akumu

[ODRZUCONE]Akumu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Akumu
Wiek: 18
Znajomość programów graficznych: Programy z jakich korzystam: Photoshop, Piskel, Wallpaper Engine
Doświadczenie w grafice: Pół roku
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Siedzę na forum cały czas gdy mam włączony komputer (czyli około 6-12h dziennie) patrząc co jakiś czas czy nic nowego nie zostało dodane.
Dlaczego Ty?: Z tego co zauważyłem to obecni graficy mają inne rzeczy na głowie + chętnie przyjmę krytykę i poćwiczę w celu usprawniania swoich umiejętności.
Wykonane przez siebie przykładowe prace: http://multi-head.pl/topic/92350-galeria-akumu/?tab=comments#comment-499875

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie spełniasz podstawowych wymagań, dostaniesz range gdzie nie ma pewności, że tutaj zostaniesz. Prace same w sobie są fajne, widać jeszcze dużo pracy przed Tobą, nauka czyni mistrza, rozwijaj sie, a w kolejnym podaniu będę na tak. Popracuj nad aktywnością, bo tej Ci bardzo brakuje. Tymczasem jestem na nie, mimo to powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej na tak.

Grafik to nie na tyle odpowiedzialna rola, żeby jakby mu się znudziło szybko, to nie mógł odejść. A prace są całkowicie na przyzwoitym poziomie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na nie.

- nie wiem kim Ty nawet jesteś

- nie spełniasz podstawowych wymagań

- rejestracja 23.02.2018 - troszkę za szybko. 

- Udzielaj się bardziej w dziale grafików a w następnym podaniu będziesz miał mój głos.

Powodzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie.

Prace robisz fajne, ale zbyt krótko jesteś z nami, aby powierzyć Ci tą funkcję. Myślę, że jeśli za dwa tygodnie byś napisał podanie i popracował w międzyczasie to wtedy byłbym na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Nie.

Jesteś nowy na forum, daj się każdemy poznać i pokaż, że tobie zależy na funkcji grafika.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twój pierwszy post to podanie... Prace nawet okej, ale nikt Cię nie zna i nie wiadomo czy po tygodniu nie zrezygnujesz... Daj się poznać wykonuj zlecenia i wtedy będę jak najbardziej na tak. Teraz NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie

Nie znam Cie XDD

Pierwszy post to podanie, najs 

Ogólnie pracę takie nawet 

Daj się poznac , wtedy masz moje tak 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że nie muszę pisać tego, co moi przedmówcy, ale ze względu na to, że jesteś kompletnie zielony na forum, nikt Cię nie zna i nie udzielasz się nigdzie, jestem na nie. Złóż podanie za miesiąc, a w tym czasie pokaż, że Ci zależy (dział grafiki, niech będzie zapełniony Twoimi pracami nad zleceniami, oczywiście bez spamu). :) Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Prace nawet nawet, ale to za mało. Jesteś nowy na forum i nikt Cię nie zna. Daj się poznać, udzielaj się w dziale grafiki, pokaż, że Ci zależy i złóż podanie za jakiś czas. Na tę chwilę jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...