Skocz do zawartości

  MemesiO

  Opiekun ONLY MIRAGE

  O MemesiO

  • Ranga
   Wschodząca Gwiazda

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna
  • STEAM ID
   STEAM_1:0:42067266

  Ostatnio na profilu byli

  1 837 wyświetleń profilu

  Aktualizacja statusu

  Zobacz wszystkie aktualizacje MemesiO

  1. Witam,wczoraj z mojej winy i także głupoty zostałem zbanowany za obrazę gracza, więc napisałem na waszej stronie odwołanie wszystko mniej więcej jest tam napisane.Odpowiedziano mi na owe odwołanie i przekierowano do Ciebie z dowodami i okresem czasu 24h i teraz mam pytanie jakie dowody i w jaki sposób mam to udowodnić. Nie mam pojęcia co teraz mam zrobić. Prosiłbym Cię o przeczytanie mojego odwołania i przeanalizowanie go bo własnie na owym serwerze na, którym dostałem bana jesteś opiekunem i rozpatrzenie go po raz kolejny,a przynajmniej sprecyzowanie co takiego mam zrobić by tego bana mi zlikwidowano.

   Tutaj poniżej będzie skopiowany tekst,który napisałem wczoraj

   Twój nick podczas gry: T0x1c
   Godzina, data zdarzenia: Około 12:00
   Mapa: Mirage
   STEAM_ID / IP:https://steamcommunity.com/id/kuba14kjd/?fbclid=IwAR0iKzhojBSZjU0DPLgVmEAz_DkGUvoh5tsm-jsMbUgMut_QU5Wa5stmH_Q
   Uzasadnienie: Witam, chciałbym odwołać się od bana. Jestem impulsywnym graczem nie zaprzeczę, ale potrafię się zachować.Grając na tym serwerze, który nie powiem spodobał mi się nie obrażałem ludzi,ale no niestety dziś pod wpływem jak już wcześniej powiedziałem impulsu obraziłem gracza i jak najbardziej się do tego przyznaję moja wina i na owego bana zasługiwałem po prostu mówiąc w skrócie poniosło mnie.Chciałbym zaznaczyć,że już nie będę tak robić i będę zważał na to co pisze i mówię a,że lubię na tym serwerze grać to naprawdę chciałbym byście rozważyli moje odwołanie i dali mi drugą szanse.Następnym razem to się nie powiedzie i już się tutaj nie zobaczymy. 

   Pozdrawiam

  ×