Skocz do zawartości

  T0x1c

   Świeżak
  1. Witam,wczoraj z mojej winy i także głupoty zostałem zbanowany za obrazę gracza, więc napisałem na waszej stronie odwołanie wszystko mniej więcej jest tam napisane.Odpowiedziano mi na owe odwołanie i przekierowano do Ciebie z dowodami i okresem czasu 24h i teraz mam pytanie jakie dowody i w jaki sposób mam to udowodnić. Nie mam pojęcia co teraz mam zrobić. Prosiłbym Cię o przeczytanie mojego odwołania i przeanalizowanie go bo własnie na owym serwerze na, którym dostałem bana jesteś opiekunem i rozpatrzenie go po raz kolejny,a przynajmniej sprecyzowanie co takiego mam zrobić by tego bana mi zlikwidowano.

   Tutaj poniżej będzie skopiowany tekst,który napisałem wczoraj

   Twój nick podczas gry: T0x1c
   Godzina, data zdarzenia: Około 12:00
   Mapa: Mirage
   STEAM_ID / IP:https://steamcommunity.com/id/kuba14kjd/?fbclid=IwAR0iKzhojBSZjU0DPLgVmEAz_DkGUvoh5tsm-jsMbUgMut_QU5Wa5stmH_Q
   Uzasadnienie: Witam, chciałbym odwołać się od bana. Jestem impulsywnym graczem nie zaprzeczę, ale potrafię się zachować.Grając na tym serwerze, który nie powiem spodobał mi się nie obrażałem ludzi,ale no niestety dziś pod wpływem jak już wcześniej powiedziałem impulsu obraziłem gracza i jak najbardziej się do tego przyznaję moja wina i na owego bana zasługiwałem po prostu mówiąc w skrócie poniosło mnie.Chciałbym zaznaczyć,że już nie będę tak robić i będę zważał na to co pisze i mówię a,że lubię na tym serwerze grać to naprawdę chciałbym byście rozważyli moje odwołanie i dali mi drugą szanse.Następnym razem to się nie powiedzie i już się tutaj nie zobaczymy. 

   Pozdrawiam

  2. T0x1c

   Przepraszam bardzo ale nie wiem czy zrozumiałem jakimi dowodami.Nie robię ssów co 5min na wszelki wypadek,a tym bardziej nie w tym przypadku więc nie wiem o jakie dowody prosisz i jakie miałbym Ci teoretycznie podesłać @marcinekXDNo w porządku mam na to 24h i mój błąd,że zgłosiłem to tak późno,ponieważ no po prostu miałem swoje sprawy i nie miałem kiedy tego zrobić,ale w tym momencie raczej opiekun serwera mi nie odpisze na moją wiadomość,ponieważ jest późna godzina,więc prosiłbym o ile byłaby taka możliwość o przesunięcie ''terminu'' na dalszy okres.W najbliższym czasie w którym będę miał możliwość to to wszystko zrobię.Może jeżeli dałoby się to do końca następnego dnia jutrzejszego poniedziałku ostatecznie godzina 22 ?
  3. Twój nick podczas gry: T0x1c Godzina, data zdarzenia: Około 12:00 Mapa: Mirage STEAM_ID / IP:https://steamcommunity.com/id/kuba14kjd/?fbclid=IwAR0iKzhojBSZjU0DPLgVmEAz_DkGUvoh5tsm-jsMbUgMut_QU5Wa5stmH_Q Uzasadnienie: Witam, chciałbym odwołać się od bana. Jestem impulsywnym graczem nie zaprzeczę, ale potrafię się zachować.Grając na tym serwerze, który nie powiem spodobał mi się nie obrażałem ludzi,ale no niestety dziś pod wpływem jak już wcześniej powiedziałem impulsu obraziłem gracza i jak najbardziej się do tego przyznaję moja wina i na owego bana zasługiwałem po prostu mówiąc w skrócie poniosło mnie.Chciałbym zaznaczyć,że już nie będę tak robić i będę zważał na to co pisze i mówię a,że lubię na tym serwerze grać to naprawdę chciałbym byście rozważyli moje odwołanie i dali mi drugą szanse.Następnym razem to się nie powiedzie i już się tutaj nie zobaczymy. Pozdrawiam
  ×