Skocz do zawartości

  Master

   Super Moderator TS3

  Master wygrał w ostatnim dniu 29 Styczeń

  Master ma najbardziej lubianą zawartość!

  O Master

  • Ranga
   Opiekun TS3

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna

  Ostatnio na profilu byli

  9 897 wyświetleń profilu
  1. Master

   hej
  2. Master

   dzieki serdeczne za pozdrowienia rownież bardzo słonecznie pozdrawiam
  3. Master

   ma sztos telefonik
  4. Master

   z własnego doświadczenia wam powiemy że bycie sławnym jest za je bi ste
  5. Master

   koleś dostaję ostrzeżenie w dziale którym sie opiekuje XD Ja tam bym sie wk*****ł
  6. Master

   nie wierze
  7. Master

   Dzieki serdeczne za pozdrowienia
  8. Master

   Dlaczego naszą sieć reprezentują ludzie z zewnątrz?
  9. Master

   @elo elo 350 [P] Jak leci Maestro? [o] elegancko, wstaje, pije, jem, pije, kładę się spać [P] Dlaczego udajesz, że masz lagi i po chwili wychodzisz? [o] cos przerwało... [P] Kiedy gramy w CS:GO z @Rekuseq? [o] nie gram z Toba w cs go byku! [P] Jak było być prowadzącym na Gali Multi-Fight? [o] niezapomniane przeżycie @RYBSON [P] Jak to jest przez cały zlot dawać w palnik i nic nie odjebać a ostatniego dnia na trzeźwo ro******ć łóżko? XD [o] peszek kurła @senor [P] Czy mama byla zadowolona jak jej powiedziales w drodze do Sieradza, ze wypiles w ch*j alkoholu i byles z tego dumny? [o] nadal mysli ze zartowałem[P] Czemu przegrales wyscig do Zabrza z Malu? [o] bo z przodu siedziałeś Ty i ja co dało nam łaczna mase 300kg w proporcji 60/40 a jak to mówią masa wrogiem przyspieszenia [P] Czy beda jacys nowi sponsorzy na nastepnej gali multifight federation? Jesli tak to jacy? [o] Bedą, Tobie juz załatwiłem kontrakt z firma "Sokołow" a Szatan wojny pozostaje przy swoim ŻÓBERKU dodatkowo sponsorem głownym gali bedzie firma "żubrówka" @saiken [P] Co tam u ciebie ? [o] wszystko ok. @SQNFUN [P] Pozdrowisz mnie? [o] Tak Nominuje @Ania
  10. Master

   jego zadaniem jest podpierdalanie ludzi
  11. Master

    zaakceptowane

   masz chęci do pracy, spełniasz wymagania, jestem na tak
  12. W co tygodniowym losowaniu nagrody rangi premium zwycięzcą tego losowania jest @elo elo 350 Gratulujemy!! Po odbiór VIP'a/Klasy Premium na jednym z naszych serwerow na okres 2 tygodni prosimy się zgłosić do Super Adminów, Opiekunów Sieci, Administratorów.
  13. W co tygodniowym losowaniu nagrody rangi premium zwycięzcą tego losowania jest @Psycholog banan Gratulujemy!! Po odbiór VIP'a/Klasy Premium na jednym z naszych serwerow na okres 2 tygodni prosimy się zgłosić do Super Adminów, Opiekunów Sieci, Administratorów.
  14. W co tygodniowym losowaniu nagrody rangi premium zwycięzcą tego losowania jest @senor Gratulujemy!! Po odbiór VIP'a/Klasy Premium na jednym z naszych serwerow na okres 2 tygodni prosimy się zgłosić do Super Adminów, Opiekunów Sieci, Administratorów.
  15. W co tygodniowym losowaniu nagrody rangi premium zwycięzcą tego losowania jest @4RT1 Gratulujemy!! Po odbiór VIP'a/Klasy Premium na jednym z naszych serwerow na okres 2 tygodni prosimy się zgłosić do Super Adminów, Opiekunów Sieci, Administratorów.
  ×