Skocz do zawartości

  v1r00z

  Użytkownik

  O v1r00z

  • Ranga
   Debiutant
  • Urodziny 15.07.1997

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. v1r00z

   @@Danke:* jakoś nie jestem zainteresowany. Hej i tak samo zapraszam na dd2#2
  2. v1r00z

   Powiem Ci tyle... zwisa mi to jak mnie postrzegają inni gracze. Nie po to gram w cs zeby szukać kolegów.... W tej głowie mam na pewno więcej niż Ty i jestem o tym świecie przekonany. Nie będę robić tutaj spamu... jak chcesz sobie coś wyjaśnić, to zapraszam na steam'a.
  3. v1r00z

   To zapraszam tych o to graczy do wypowiedzenia się pod tą skargą. Chętnie poczytam jakie macie zdanie o mnie. "Wywyższanie się i kozakowanie to domena gimbusów. Ale czego można się spodziewać po małoletnim." <---- Padam ze śmiechu I powiem Ci, że może do najstarszych osób nie należę, ale w przeciwieństwie do Ciebie umiem zachować szacunek do drugiej osoby. Wyciągasz jedno zdanie nie wiadomo skąd....To ja proszę @@Danke:* o podanie logów z "rozmowy między nami" i zobaczymy komu brakuje kultury.
  4. v1r00z

   Powiem Ci, że śmieszny jesteś z taką o to skargą.... Regulaminu na tym serwerze przestrzegam jak mało kto i co do siedzenia na respie, to każdemu się zdarzy wyjść z niego 0:50. A teraz moje pytanie do Ciebie.. skąd możesz wiedzieć co @@Danke:* pisała na [email protected], skoro straciłeś admina^^ Co do słów "Nie pasuję Ci to wyjdź" nie wiem gdzie zostały one powiedziane, napisane przeze mnie. Kolejne słowa które napisałem do Ciebie "" v1r00z : bo kolo Pana to Ty nie stales." niestety to jest prawda, bo jak na gościa co ma +20 lat to się zachować nie umiesz... co pokazuje ten o to ss http://www23.zippyshare.com/v/5WY5P9EY/file.html Co do tego bana, to wiem co zrobiłem i gracz ewidentnie zasłużył na niego, więc z tego się tłumaczyć nie muszę. Po zmianie mapy na jednej z pierwszych rund jakiś tam noname czy bot dostał Bana po tym jak otrzymał ode mnie info - że typ stoi na zielonych. W rezultacie z zdziwieniem zapytałem za co dostał bana czy miał aima ( Ban brzmiał " Reason: 'Panu juz dziekujemy. WH!'" `na co dalej Wasz szanowny kolega próbując mi kolejny raz dogryźć rzucił tekstem "v1r00z : czytac nie umiesz?" Zero szacunku do innych graczy jakieś pyskówki zbędne i wywyższanie się. To już całkiem przemilczę, bo nie widzę tutaj słów które mogą kogoś obrazić. Do bana którego Ci dałem.. Był on słuszny i sam to potwierdzić możesz. Mówiąc do kogoś "Zamknij ryj" pokazujesz jaki jesteś kulturalny. Dodam, że byłem bardzo szanowanym i lubianym adminem na tym serwerze lecz w powodu własnych pobudek emocjonalnych i pewnie nacisku serdecznego przyjaciela Pani OP uzbierały mi się 3 mało znaczące ostrzeżenia po których utraciłem rangę. Może byłeś szanowanym i lubianym adminem, ale co z tego??? Dając bana drugiemu adminowi pokazałeś klasę i jak dla Ciebie to było mało znaczące ostrzeżenie, to ciekawie.... za takie coś z miejsca degradacja powinna być. SKARGA jak dla mnie śmieszna, bo nie widzę tutaj swojej winy.
  5. v1r00z

   Bardzo przepraszam, ale zaistniała pomyłka z mojej strony:C Usłyszałem jak obraża ktoś Sylwie i zobaczyłem nick "Kapitanxxx" i od razu dałem bana za obrazę. Niestety było takich dwóchna serwie:( Gracz był niewinny i niestety popełniłem błąd;/ Jak jeszcze ban nie minął, to prosiłbym o UB dla gracza. Z góry dziękuję i przepraszam :'(
  6. v1r00z

   Nick: v1r00z Data(Od kiedy do kiedy): Od 11.04.2016 do 18.04.2016 Powód: Potrzebuję czasu na poprawianie ocen w szkole.
  7. v1r00z

   A Nynek... Masz moje TAK. Zawsze widziałem zgłoszenia od Ciebie Dostaniesz admina, to sam będziesz to robił Godzinki jakieś tam wbite są, ale mogłeś się postarać i wbić ich więcej:( Z kulturą troszkę lipkaaaa, ale mam nadzieję na poprawę jej^^ Doświadczenie posiadasz, to na 100% sobie poradzisz. Niestety to podanie napisane na odwal się Powodzenia mordeczko!
  8. v1r00z

   Neutral 0 zgłoszeń na [email protected] Niczym szczególnym się nie wyrożniłeś +Godzinki wbite Powodzenia Nie udzielał się nic na serwerze, tak jakby go nie było; (
  9. v1r00z

   WIELKIE TAK! +Tygodniówka.. Prze kozak +Zgłoszenia często widzę na steamie lub na [email protected] +Kultura na wysokim poziomie +Wiek +Widać, że ogarnięty -Konto pod podanie
  10. v1r00z

   Jestem na Tak -steam -coś tam zgłasza -aktywny -kulturę posiada -wiek Tak samo myślę, że admina na okres próbny może dostać Zobaczymy jak się sprawdzi.
  ×