Skocz do zawartości

  Mzkkk

  Użytkownik

  1 obserwujący

  O Mzkkk

  • Ranga
   Pijawka
  • Urodziny 01.07.1997

  Informacje

  • Imię
   Dawid
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Miejscowość
   GdzieśNaPodkarpaciu

  Ostatnio na profilu byli

  587 wyświetleń profilu
  1. Jak już wcześniej było pisane kilkukrotnie serwer się ciągle wiesza. Jednego dnia 5x zmieniałem mapę aby przywrócić serwer do stanu normalnego. Kolejnym problemem jest częste cofanie statystyk tj na starcie rundy nie liczą się twoje statystyki i mało tego jeszcze od bazowych zostają odejmowane. Teoretycznie idzie zrobić reconnecta ale traci się perk i statystyki a skoro jest system nagród to szkoda tracić statystyki.
  2. Mzkkk

   Zależy czy w dni mowa o dniach parzystych czy też nie.
  3. 7. Podczas gry występuje błąd co jakiś czas tj załóżmy co parę map podczas gry na nowo rozpoczętej rundzie dla przykładu podam truciciel nic nie daje w hp itd i nagle mam 75 hp na starcie i ogólnie wszystie statystyki o 35 mniejsze od bazowych wtedy te które wydaje za zdobyty poziom się nie liczą nie ma ich. 8. Problemy z sprzedawanie skinów na rynku ludzie je kupują tracą monety 2 osoba te monety dostaje lub nie a skina oni nie otrzymują.
  4. 1. Serwer wiesza się praktycznie codziennie. Ustawia się 1 mapa i nie można jej zmienić będąc zwykłym graczem. RTV nie działa, mała mapa również. Występuje wtedy czas między rundami 25 sekund. Jest to strasznie denerwujące. 2. Klasa elektryk powinna mieć o połowę mniejszy zasięg albo coś na zasadzie im dalej tym mniej obrażeń ale też na blisko żeby nie miała takich obrażeń jak teraz. 3. Proponuję dodać jakieś nowe małe mapy. Patrząc na liczbę graczy spowodowaną różnymi rzeczami bądź ich brakiem (nie mam zamiaru tego rozwijać co jakiś czas), często są ogrywane małe mapy i zazwyczaj są to dosłownie 3 mapy de_dust2x2, de_dust2_long, cs_wiocha 4. Na serwerze panuje TOTALNA samowolka. Nie nie przesadzam. Brak administracji daje do myślenia tz kto umie dodawać i nie wiąże nie wiadomo jak długiej przyszłości na tym serwerze wchodzi w przeglądarkę pobiera co trzeba i umila sobie a uprzykrza innym grę. 5. Klasa truciciel mogła by mieć trochę większe obrażenia od użytej trutki (umiejętności klasowej) w opisie klasy mogło by się znaleźć dokładnie jaką mamy szansę na zatrucie przeciwnika podczas trafienia go. Kolejną sprawą jest fakt że przy starciach na bliski dystans gdy umrzemy użyte trutki znikają od razu. Powinny zostać do końca czasu działania jak w przypadku gdy np użyjemy ich na starcie rundy i trwają załóżmy te 7 sekund (nie wiem nawet nie liczyłem). 6. Sygnety. Mała ale jak przydatna dla oka informacja: z jakiej skrzyni i ile % szans jest na wypadnięcie sygnetu. Nie ma na ten temat nic oprócz komend /sygnet którą sprawdzamy nasze sygnety i zakładamy je oraz /sygnety czyli spis dostępnych na serwerze sygnetów. Nie ma żadnej wzmianki na temat skąd możemy je zdobyć oraz jaką mamy na to szansę.
  5. Nick: MzkWiek: 23Doświadczenie (w byciu adminem): Jakieś kiedyś było nawet tutaj 18 miesięcy temu +/- Znajomość AMXX (W skali 1-10): 4/5 <- +/- pere dni i do tego mogę wrócićStaż w CS-sie: Steam od 2k10 wcześniej NSSteam / NonSteam: Steam Profil SteamDlaczego Ty: Tego chyba nie muszę rozwijać. Nada się każdy z naciskiem na KAŻDY z powodu braków w administracji. Byłem już tutaj wcześniej adminem jak nadmieniłem powyżej ale z powodu bezsilności możliwości niesienia zmian i poprawek oraz braku innych administratorów zaprzestałem pełnienia funkcji. Jak coś niczego nie kryję co było wcześniej. Dla chętnych stare tematy widnieją na moim profilu.Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1-5hKontakt: Wiadomości prywatne na forum lub poprzez platformę Steam z większym naciskiem na 2 opcję.Link do GameTracker'a: GameTracker Jak coś dodaje link do podania z przed 2 lat Podanie 05.11.2017r.
  6. Mzkkk

   Klasa Zabójca oraz Psycho powinny mieć zakazany perk Porażające Naboje. Jeżeli jakieś zmiany zostaną wprowadzone na serwer, osobę wprowadzającą tą zmianę prosił bym o poinformowaniu w tym miejscu.
  7. Mzkkk

   Propozycje: Wprowadzić ograniczenie czasowe dla HE na starcie Wprowadzić ograniczenie czasowe dla Teleport (perk i w klasie Jumper) Wprowadzić zakaz używania Modułu Odrzutowego przed rozpoczęciem rundy Przywrócić stary rozkład amxmodmenu tj pozycji do rozmowy z graczami i ss-y na pierwszej stronie Platynowe naboje na niektórych broniach nie zadają pełnych obrażeń tj np bije przed po 30 z platynami 30-40 a opis w platynach np 26 obrażeń więcej Dodać klany na serwer i możliwość rozwijania w nich umiejętności typu szybszy exp itp Jak już pisałem wcześniej klasy Psycho i Zabójca mają za dużą szansę na wyżucenie broni (Psycho 1/7 klasa darmowa, Zabójca 1/8 klasa premium)
  8. Mzkkk

   Exp

   Czy tobie się sufit na głowę nie spadł ? To że w dzień wbijesz 50 to nie znaczy ze w 2 wbijesz 100 grając tyle samo godzin i kto powiedział że zaraz po wbiciu 200 będzie reset to też było by bez sensu. Wbiłeś 200 i nudzisz się grą ? To pograj trochę inna klasą jeżeli czujesz się na tyle silny.
  9. Mzkkk

   Link do tematu z mapkami
  10. Mzkkk

   Dodajcie dużych map coś trochę typu dust2002 westwood_big kabul rats1337 i inne . Ja już dodałem mapy wcześniej ale temat został olany bo ktoś wcześniej już założył podobny temat i również przygotował paczkę. Także 2 raz na razie nie mam zamiaru szukać map. Kolejne dodanie czasu po podłożeniu bomby. #edit Jak na razie map nie ma zobaczę po zmianie mapy. Pokazują się jakieś błędy ML RTV Przy wyborze kolejnej granej mapy pozycje 6 i 7 to błędy
  11. Ktoś się obecnie może zająć tym serwerem i ogarnąć trochę syfu ? Oprócz @klqs nie wiem czy ktoś coś jeszcze robi/robił na tym resecie. Zmiana silnika coda ? Okey ale liczyć się trzeba było że mogą wystąpić jakieś problemy i chociaż trochę je trzeba ogarnąć. Sorry że tak oficjalnie ale nawet nie wiem kto tutaj za co odpowiada i kogo w przysłowiową "d*pę" należy kopnąć.
  12. Mzkkk

   Do poprawek: Perk mroczne kule nie działa 1/4 na zabranie 100 expa (nie zabiera wcale) Perk porażające naboje 1/2 nie działa Klasa Speedhacker nie może mieć broni (perki z bronią np Zestaw Alkaida, a broni nie ma) paki również nie ma Klasa Bandyta posiada niewidkę Perk sekret krowy posiada szansę na odrodzenie Klasa Psycho jest lepszym odpowiednikiem klasy premium Zabójca. Posiada 1/7 na wyrzucenie broni (bardzo dużo) i 1/14 z mp5 a klasa premium 1/8 na wyrzucenie broni i 1/7 na kryta. Proponuje dać klasy Psycho 1/12 na wyrzucenie broni. Nie wyświetla się to ze ktoś komuś daje perk Jazda kolejka na cs_alpin jest zbugowana kolejka się obraca, buguje graczy itp Blokada możliwości wyboru klas przed rozgrzewką Propozycje: Dodanie dźwięku po ukończeniu misji i opis dostanej nagrody na czacie (obecnie brak) Dodanie komend mala mapa/rtv Dodanie map zimowych do puli zwykłych jak i małych map Dodanie zimowych efektów typu paka Dodanie roundsoundów Zwiększenie czasu rozgrzewki do 40 sekund i usunięcie freeze time podczas jej trwania Dodanie kodów do przepisywania, zadań matematycznych, pytań co jakiś czas stale. Za poprawną odpowiedź 5/10/15 monet
  13. Mzkkk

   Zablokujcie możliwość używania przed czasem perku moduł odrzutowy.
  14. Mzkkk

   Odnośnie Anioła zauważyłem że dodaje mi expa ale tylko po wyjściu i wejściu na serwer za np ostatnią rundę tj za jakieś zabójstwo ale za misje itd nic Nie zawsze dostaję exp na wszystkich klasach (losowo) Na większości klas po chwili gry nie dostaję expa W amxmodmenu brak opcji robienia ss oraz prywatniej wiadomości do gracza Propozycja: wprowadzenie specjalnego chatu dla vipów u* (odpowiednik [email protected]) runda rozgrzewkowa jest za krótka i na niej nie jest potrzebny freeze time oraz powinna być blokada wyboru klasy
  15. Mzkkk

   Monety miał mieć za zabójstwo vip tylko bodajże Propozycje zmian: Komandos mógłby mieć TMP i z niego 1/15 lub 5+int dmg (10 inta 2 pkt dmg) w tym przypadku mógł by mieć chociaż ogranicznik rozrzutu Tropiciel mógłby nie mieć USP tylko wkurza przemienianie tych broni Tropiciel ma 1/10 z beret ale za często to siada co 3 strzał praktycznie. 1/12 powinno to trochę poprawić Zmiana modelu kosy (wiem pierdoła ale ta kosa jest brzydka ;p ew /knife i 3 do wyboru + 2 dla vipa itp) Możliwość kupna perku mając już perk (obecnie nie jest to możliwe należy sprzedać najpierw lub wyrzucić perk) lub dodania automatycznego sprzedawania perku przy kupnie kolejnego Hostów już nie da się zabić ale też i zabrać .
  ×