Skocz do zawartości

  Szalona

  Użytkownik

  1 obserwujący

  O Szalona

  • Ranga
   Pijawka
  • Urodziny 24 Styczeń

  Ostatnio na profilu byli

  241 wyświetleń profilu
  1. Szalona

   Jestem na tak. + wiek + steam + słyszę cie na mikro + doświadczenie Można mu dać szansę.
  2. Szalona

   Nick : Stokrotka Data : 13.03.16 - ?? Powód : Lapek mi się zepsuł. Nie wiem kiedy zostanie naprawiony, oby jak najszybciej.
  3. Nick: Stokrotka Wiek: 19 lat Doświadczenie: Miałam admina kilka razy na innych sieciach. Jestem bardzo dobrze zaznajomiona z tą funkcją. Znajomość AMXX: 9, czasem edytuje pluginy Staż w CS-sie: ponad rok Steam / NonSteam: Steam Dlaczego Ty: Gram na serwerze od dłuższego czasu, czasem zdarza się, że brakuje adminów, a na serwerze panuje chaos. Przyda się pomocna dłoń. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1-2h na pewno, czasem więcej Kontakt: steam/forum Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Stokrotka/80.72.33.52:27480/ http://www.gametracker.com/player/Szalona/80.72.33.52:27480/
  4. Szalona

   Sunn ale po co to wyłączać. Może i jest błąd ale przynajmniej nie obijamy się wszyscy o siebie i jeden drugiego nie blokuje. Jak wyłączysz przenikanie to np w anarchii prędzej wszyscy padną od hejków niż stamtąd wyjdą, nie mówiąc już o twojej gali. Chyba żeby się dało wprowadzić jakąś ładke nie rezygnując z pluginu przenikania.
  5. Szalona

   Jestem na Tak. ogarnął się trochę, jest aktywny, dba o swoją kulturę, ma doświadczenie
  ×