Skocz do zawartości

  LuziK.

  Użytkownik

  O LuziK.

  • Ranga
   Początkujący

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. LuziK.

   Twój nick podczas grania: LuziK. Godzina, data zdarzenia: 21:37 07.12.2017r. Mapa: cs_asult Link do screenów: http://www53.zippyshare.com/v/ah1VuIZq/file.html Nick admina, który dał bana: _Noname_ STEAM_ID: STEAM_0:0:161942540
  2. LuziK.

   http://www37.zippyshare.com/v/4tnX0qNe/file.html Proszę
  3. LuziK.

   Twój nick podczas grania: lolowaty Godzina, data zdarzenia: 01.11.2017 16:20 Mapa: CSS_De Dust Link do screenów: http://www54.zippyshare.com/v/xaQ77HRF/file.html Nick admina, który dał bana: @XMaroKillerX STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:161942540 Najlepsze jest to, że admin dając mi SS'y nie obserwował mnie i dał mi bana. Nie widać mnie tylko jakiegoś typa.
  4. @SUNN. Pisałem na shutbox że czekam na zabranie rangi ale mogę podać steam
  5. @SUNN. Nie prawda.A jeśli @KillFromNOOB masz dowody proszę mi je tu przedstawić. Przepraszam nie przeklinam dużo to, że czasem powiem jedno słowo to zawsze powiem sory za słowo lub coś w tym stylu. Po za tym z skąd możesz to wiedzieć że dużo klnę ? Jak ty praktycznie nie siedzisz na serwie. Nie daje się sprowokować ostatnio było to przykładem jak spokojnie pisałem do was a wy się czepialiście, że jestem niby cziterem. Zajmij sie też serwerem z powodu aktywności i przy okazji reagujcie z @Witu$ na [email protected] ostatnio wogóle jak pisałem do ciebie @KillFromNOOB na [email protected] że kultura i wchodzi typek na txt to chwila po tym wyszedłeś z serwera. To tyle co miałem do przedstawienia :). Pozdrawiam
  6. Nick: LuziK.Wiek: 18Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem kiedyś serwery i ogarniam AMX. Większość czasu siedziałem na własnych serwerach i sam ogarniałem ludzi na serwerach.Znajomość AMXX (W skali 1-10):8/10, Sami ci co wymyślili AMXX nie znają go 10/10, ponieważ jest w nim za dużo plików.Staż w CS-sie: już będzie 6, 7 lat.Steam / NonSteam: Mam steam, ale on jest dla znajomych.Dlaczego Ty: Jak ostatnio zobaczyłem znawców chodzi mi administrację tego serwera to nie odróżniają czitów od skill'a i są agresywni. Chcę wrócić i ogarniać serwer.Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: z 5/6 godz.Kontakt: GG/Steam/PWLink do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/LuziK./80.72.41.212:27330/ Dodać coś od siebie:Chciałbym wrócić do was,Ponieważ admini nie odróżniają dobrych graczy od czitów jak to ostatnio było można zobaczyć. Byłem dobrym u was Adminem. Chętnie pomagałem także innym. Pozdrawiam @LuziK.
  7. Twój nick podczas gry: LuziK. Godzina, data zdarzenia: 28.09.2017 - 20:44:24 Mapa: CSS_Train STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:161942540 Uzasadnienie: Grałem na serwerze CS:GO #8. Miałem bardzo dobre statystyki i dobrze mi szło i tu nagle dostałem bana od admina @Witu$ który nawet mnie nie sprawdził. Powód bana WH i Aim lecz jak bym miał WH i Aim'a wątpię żebym był na tyle tępy żeby grać na czitach gdy mam wykupionego SVIP na miesiąc i chciałem wrócić do administracji na serwerze. Proszę o ukaranie admina i o odbanowanie. Z poważaniem Pozdrawiam @LuziK.
  8. LuziK.

   Jestem za!!! + wiek. + potrzeba adminów. + znam go
  9. LuziK.

   Jestem na Tak. + Ogarnięty. + Miły. + Lubiany na serwerze. @Frost` Co było kiedyś to nie oznacza, że tak jest dziś.Kiedyś może używał wspomagaczy, ale teraz nie używa.
  10. LuziK.

   Jestem na Tak. + Gracz ogarnięty. + Wiek. + Znam go i często bywa na serwie.
  11. LuziK.

   Na tak! + Lubiany na serwie. + Steam. +/- Wiek. + Miły.
  12. LuziK.

   @J4N0S1K zgłaszałeś to na [email protected] Lecz gracz napisze prośbę o UB i dostanie to UB nie raz dostawał.Więc Nie reagujemy na [email protected] z powodu tego, że tym całym scripterem jest @El Mafioso.
  13. Cześć. Chciałbym dostać usprawiedliwienie nie obecności. Od dnia 2017.07.20 do 2017.08.01 Pozdrawiam @LuziK.
  14. LuziK.

   Jestem na Tak. + Od jutra mnie nie będzie, a inni admini nie wbijają, więc przydał by się admin do ogarnięcia. + Poprawił się z kulturą. + Ogarnięty.
  ×