Skocz do zawartości
 • AviX.

  Użytkownik

  2 obserwujących

  O AviX.

  Ostatnie wizyty

  Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Twój nick podczas gry: AviX. Godzina, data zdarzenia: 03.04.2018 - 13:22:17 Mapa: css_india STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:424763926 Uzasadnienie: Patrząc w bansa, zauważyłem ,,AviX'a." który dostał bana 2 dni wcześniej przede mną, pisałem @Boryna żeby sprawdził bansa, on mówił, że ma wszystko pod kontrolą, mylił się.
  2. Data zdarzenia: 2018-03-29. Nick gracza: mloda z m4 Dowody: https://imgur.com/a/WeZHg Świadkowie: Screen wyżej. Uzasadnienie: Wydaje mi się, że to podszywka lecz mogę się mylić. @Mlodaa z m4 SteamID: STEAM_2:0:1671769716 IP: 81.190.22.110
  3. AviX.

   3, 5, 11, 18, 25, 38
  4. AviX.

   To co napisałem to prawda. O podszywce powiedział mi @TeTe. @DIABLO to, że są tam bany to nie moja wina, może moja podszywka chciała abym miał problemy, wieć robiła takie rzeczy.
  5. Witam, weszłem dziś na serwer i dostałem bana za ,,AB" Bana dostałem na serwerze #6, ponieważ wcześniej moja podszywka dostała bana, miał wstawić screeny, on ich nie wstawił, ponieważ nie miał hasła do mojego konta na forum, i było by to podejrzane. Więc ich nie wstawił na forum, i wchodził na serwer z Aktywnym Banem, więc admin pomyślał, że to ja... Prosiłbym o UB. Prawdziwy @AviX.
  6. AviX.

   6, 15, 19, 26, 22, 34
  7. AviX.

   Jestem a TAK: + Gt +/- Wiek + Doświadczenie - Konto pod podanie Bacior mówi, że jest ogarnięty, więc wierze mu na słowo. Powodzenia.
  8. AviX.

   Cześć.
  9. AviX.

   @Bezzi bana nie mam, bo nie ja go dostałem. Ale bardziej chodzi o to, że jak wejdę na serwer to dostane bana za ,,AB"
  10. AviX.

   Chciałbym was powitać po długiej przerwie w szpitalu. Przeszłem operację nogi. Co się stało? Już wam mówię. Było to po południe, około godziny 15, skakałem na trampolinie, i w 3 miejscach połamałem nogę. Co do serwerów, słyszałem, że na serwerze #6 mam podszywkę o nicku @AviX. Czy ja mógłbym sprawę bana wyjaśnić, i prośić o UnBan'a. Myślę, że szybko dojdę do siebie, i będę uważał jak skaczę. Pozdrawiam @AviX.
  11. AviX.

   1. Robert Lewandowski 2. @senor
  12. AviX.

   Jestem na TAK: + Wiek - Surowy + Doświadczenie + Steam + Staż
  13. AviX.

   Jestem na TAK: + Wiek + Steam + Doświadczenie + Byłeś już adminem na tym serwerze
  14. Witam. Jestem Kacper mam 20 lat, mieszkam w Ciechanowie. Na waszym forum znalazłem się za pomocą @Bacior. Jestem osobą kulturalną, ale każdy ma w sobie lekkiego pierdolca dobrze mówię? Moim hobby jest CS różnego rodzaju, oraz bardzo lubię J.Niemiecki, ostatnio zafundowałem sobie wycieczkę do Niemiec, bardzo podniecało mnie rozmawianie z ludzmi. Myślę, że nie będzie ze mną mniejszych problemów. Pozdrawiam.
  15. Witam. Dziś wpadłem na pomysł, aby otworzyć konkurs na serwerze Go mod #6. A mianowicie chodzi o to, aby 3 najlepsze osoby w topce na serwerze otrzymały VIP'a: 1 Miejsce - VIP na serwerze na okres 1 miesiąca 2 Miejsce - VIP na serwerze na okres 2 tygodni 3 Miejsce - VIP na serwerze na okres 1 tygodnia Dobrze by było jakby konkurs zakończył się przed najbliższym resecie na serwerze. Myślę, że zacznie się rywalizacja.
  ×