Skocz do zawartości

  Turam

  Użytkownik

  4 obserwujących

  O Turam

  • Ranga
   Pijawka

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Nick: Turam Wiek:17 Doświadczenie (w byciu adminem):Mam i to spore. Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8 Staż w CS-sie: ponad 800h Steam / NonSteam: Steam Dlaczego Ty: Lubie pomagać ludzią w potrzebie, lubię banować cheterów i też chciał bym wrócić na sieć mh po długiej nieobecności. Też jestem bardzo pomocny i chcę pomagać nowym graczą. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Około 2/3 godzinki Kontakt: Steam Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Turam/91.224.117.58:27060/
  2. Jestem na Tak +Wiek +Doświadczenie +Amx +Mikro
  3. neutralnie +chęci +godzinki -steam -amx Pozdrowienia i nie pisz pod swoimi postami
  4. Nick:TuramData ( Od kiedy do Kiedy ): Najlepiej do Kwietnia.Powód: PraktykiOpiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Ania ;)
  5. +steam +wiek +kultura Powodzenia w pisaniu Plugina.
  6. @Aczej <3 Nie masz nic do dodania w tym poscie zadnych demek i ss, to po co tu sie wypowiadasz? @Kyou prawidlowo sie wypowiedzial iz Temat ciebie i @OSZKI niedotyczy wiec niewiem czego tu szukacie.
  7. Drogi @Aczej <3 i @KozaKe Na serwie jest wlaczone podsadzanie sie wiec nie widze tam zadnych TXT. Gdy zostalo wlaczone podsadzanie sie to sie = iz txt niemaja juz sesu. Dowodow tez niema. Moim zdaniem ten post jest bez sensu. Edit: Nastepnym razem oznacz mnie lub innego gracza. Edit: @Kyou jak chcesz wejdz na serwer wlacze De_DustLonga i ci udowodnie.
  8. Turam

   Nick: Turam Wiek: 16 STEAM_ID: STEAM_0:0:193188871 Link do BanID: http://aquax.hekko24.pl/bansmh/search.phpDoświadczenie w ocenianiu: moim ydaniem 7na10 Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Tak na serwerze Dlaczego Ty?: Chcial bym pomoc UBTeam i zobaczyc jak to jest odbanowywac dobrych graczy. Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Okolo 3,4h Miesięczny staż jako Admin: (Tak/Nie): Tak Dwumiesięczny staż na forum: (Tak/Nie): Prawie Coś od siebie: Mieszkam w Niemczech. Lubie gracz w Koszykowke. Moja pasja sa Motocykle i Gry.
  9. Jezeli moge sie wtracic. @hiiboi jezeli niemasz nic do dodania na + lub - dla gracza @Ragnu to niewiem po co sie wypowiadasz. Czekam na @malykibol i na werdykt.
  10. Turam

   Jezeli moge cos dodac Ten gracz chwalil mi sie na mikrofonie iz jest Huqsem. Perfidnie powiedzial ze jest Huqsem. Dowody? HLTV mapa cashe.
  11. Turam

   Jestem na TAK Nowe mapy to zawsze lepszy Fun z gry niz granie caly czas na tych samych.
  12. Jestem na Tak. +wiek +GT +Kultura @OczkO1996 Niewiem czemu sie wypowiedziales iz wiek jest na - Wiek na Administratora jest 0d 16+ Hitman sie lapie.
  13. Turam

   Jestem na Nie. Jestes nowy, grasz pare dni/tygodni. Wiek jest niespelniony. Do odrzucenia
  ×