Skocz do zawartości

  Turam

  AdminCS:GO MOD JACKPOT

  4 obserwujących

  O Turam

  • Ranga
   Pijawka

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Turam

    zaakceptowane

   Nick: Turam Wiek:17 Doświadczenie (w byciu adminem):Mam i to spore. Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8 Staż w CS-sie: ponad 800h Steam / NonSteam: Steam Dlaczego Ty: Lubie pomagać ludzią w potrzebie, lubię banować cheterów i też chciał bym wrócić na sieć mh po długiej nieobecności. Też jestem bardzo pomocny i chcę pomagać nowym graczą. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Około 2/3 godzinki Kontakt: Steam Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Turam/91.224.117.58:27060/
  2. Turam

   Jestem na Tak +Wiek +Doświadczenie +Amx +Mikro
  3. Turam

   neutralnie +chęci +godzinki -steam -amx Pozdrowienia i nie pisz pod swoimi postami
  4. Turam

   Nick:TuramData ( Od kiedy do Kiedy ): Najlepiej do Kwietnia.Powód: PraktykiOpiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Ania ;)
  5. Turam

   +steam +wiek +kultura Powodzenia w pisaniu Plugina.
  6. Turam

   @Aczej <3 Nie masz nic do dodania w tym poscie zadnych demek i ss, to po co tu sie wypowiadasz? @Kyou prawidlowo sie wypowiedzial iz Temat ciebie i @OSZKI niedotyczy wiec niewiem czego tu szukacie.
  7. Turam

   Drogi @Aczej <3 i @KozaKe Na serwie jest wlaczone podsadzanie sie wiec nie widze tam zadnych TXT. Gdy zostalo wlaczone podsadzanie sie to sie = iz txt niemaja juz sesu. Dowodow tez niema. Moim zdaniem ten post jest bez sensu. Edit: Nastepnym razem oznacz mnie lub innego gracza. Edit: @Kyou jak chcesz wejdz na serwer wlacze De_DustLonga i ci udowodnie.
  8. Turam

   Nick: Turam Wiek: 16 STEAM_ID: STEAM_0:0:193188871 Link do BanID: http://aquax.hekko24.pl/bansmh/search.phpDoświadczenie w ocenianiu: moim ydaniem 7na10 Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Tak na serwerze Dlaczego Ty?: Chcial bym pomoc UBTeam i zobaczyc jak to jest odbanowywac dobrych graczy. Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Okolo 3,4h Miesięczny staż jako Admin: (Tak/Nie): Tak Dwumiesięczny staż na forum: (Tak/Nie): Prawie Coś od siebie: Mieszkam w Niemczech. Lubie gracz w Koszykowke. Moja pasja sa Motocykle i Gry.
  9. Turam

   Jezeli moge sie wtracic. @hiiboi jezeli niemasz nic do dodania na + lub - dla gracza @Ragnu to niewiem po co sie wypowiadasz. Czekam na @malykibol i na werdykt.
  10. Turam

   Jezeli moge cos dodac Ten gracz chwalil mi sie na mikrofonie iz jest Huqsem. Perfidnie powiedzial ze jest Huqsem. Dowody? HLTV mapa cashe.
  11. Jestem na Tak +Wiek +Steam +Znany Powodzenia.
  12. Turam

   Jestem na TAK Nowe mapy to zawsze lepszy Fun z gry niz granie caly czas na tych samych.
  13. Turam

   Jestem na Tak. +wiek +GT +Kultura @OczkO1996 Niewiem czemu sie wypowiedziales iz wiek jest na - Wiek na Administratora jest 0d 16+ Hitman sie lapie.
  14. Turam

   Jestem na Nie. Jestes nowy, grasz pare dni/tygodni. Wiek jest niespelniony. Do odrzucenia
  ×