Skocz do zawartości

  Mementomori2000

   Świeżak

  O Mementomori2000

  • Ranga
   Pijawka
  • Urodziny 12.01.2000

  Informacje

  • Imię
   Jan
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Miejscowość
   Kozienice

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Mementomori2000

   Nick: MementomoriWiek: 19Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na wielu sieciach oraz miałem zaszczyt być opiekunem kilku serverów.Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9/10Staż w CS-sie: 6/7 latSteam / NonSteam: NonsteamDlaczego Ty: Ja ponieważ gram tu często i widzę , że przydało by się parę dodatkowych rączek na serverze.Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: No z 3 godziny zależy od tego czy mam czas i ile gra ludzi na serverze.Kontakt: GG/STEAM/FB/PWLink do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/Mementomori/91.224.117.52:27140/ "Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."
  2. Mementomori2000

   Jestem na nie -gt -wiek -/+amx
  3. Mementomori2000

   xd fajna nowa zabawa na forum kocham takie rzeczy
  4. Mementomori2000

   CSGO+BATTLROYAL+FREE DOWLAND=KIT CZY HIT W dzisiejszym dniu czyli 2018-12-07 na steam dostępna jest nowa aktualizacja csgo mianowicie doszedł nowy tryb oraz sam tytuł jest darmowy.Jak myślicie Gaben wreszcie pomyślał i przyciągnie byłych graczy oraz tych nowych czy to tylko kit.? Plusy i Minusy: +gra za darmo +nowy tryb -wielu cziteró -gracze z tak zwanym Prime nie mogą grać meczy turniejowych z graczami którzy mają cs za darmo. +dla graczy z kupionym wcześniej csgo nowe unikalne odznaki +wiele nowych graczy +/-jeżeli ktoś dostanie vacka ma możliwość ub poprzez nowe pobranie gry
  5. Mementomori2000

   Mi brakuje starych serverów i ekipy z np. csgo mod # @Mlodaa z m4, @PiJaQu @Aerwoo @TeksanskaMasakra @Jelfa i innych.
  6. Witam jako iż już dziś był bardzo żbliżony dzień do świąt bożego narodzenia to proponował bym dodanie na forum spadającego śniegu.Według mnie doda to trochę świątecznego klimatu.
  7. Mementomori2000

    zamknięty

   Witam jak po temacie można zauważyć , że chodzi mi o komendę , /podglad. Mianowicie na server zostały dodane nowe skiny , lecz po wpisaniu /podglad ich tam nie ma są tylko te stare , więc prośba o to żeby to zaktualizować. Osobiście myślę że pomysł dobry ponieważ gracze będą mogli podejrzeć nowe skórki i zobaczyć co np. kupują od innego gracza.
  8. Mementomori2000

   Siema wszystkim.
  9. Mementomori2000

   Jestem na małe tak ale jak napisał @kG. ogar lagi bo nawet gracze się skażą. -wiek +amx +gt +chęci
  ×