Skocz do zawartości

  OrdeQ

  AdminARENA 1VS1

  O OrdeQ

  • Ranga
   Pijawka

  Ostatnio na profilu byli

  125 wyświetleń profilu
  1. OrdeQ

    zaakceptowane

   +Wiek +Dobry gracz +sprawiedliwy +bez konfliktowy +Mutacja Ja również jestem na tak.
  2. OrdeQ

    zamknięty

   Mam pytanie dostałem degrada?Czy to może jakiś błąd ?
  3. OrdeQ

    pozytywne

   tak ja w przypadku wczesniejszego odwołania. Sprawa została zgłoszona do arcanosa i on da unbana. Przepraszam za mój błąd.
  4. OrdeQ

    pozytywne

   tak własnie w tej sprawie napisalem równiez do arcanosa tez bardzo ją za to przepraszam po prostu gdy ktoś ma taki nick jak ty czyli ♦♦𝓓𝓪𝓻𝓴𝓷𝓮𝓼𝓼♦♦ to wyświetlają sie tylko kwadraciki gdy chcę dac bana przez !admin. Wynikło to wszystko przez to że gdy jedna z osób która cheatowała miała wlasnie bardzo skomplikowany nick i chcialem mu dać bana przez !admin i z tego winika mój bład za co bardzo przepraszam
  5. OrdeQ

    pozytywne

   tak przyznaję się to był mój błąd i przepraszam cię za to bardzo ♦♦𝓓𝓪𝓻𝓴𝓷𝓮𝓼𝓼♦. Już napisałem od danie nie słusznego bana odrazu napisalem do acanosa postaraś sie unbanowac cię. Jeszcze raz bardzo przepraszam za mój bład.
  6. OrdeQ

    zamknięty

   Witam Po pierwsze: Oglądałem ciebie ponieważ ktoś poprosił abym cie sprawdził . Po drugie: Gdy cię oglądałem były 2 podejrzane akcje gdzie patrzałeś oraz strzelałeś przez ścianę. Po trzecie: To własnie Tainy pisał abym cie sprawdził. Po czwarte: Myślę że jestem doświadczonym graczem i umiem ocenić sytuacje czy ktoś cheatuje czy nie. Jeżeli coś jeszcze masz do powiedzenia to pisz na priv.
  7. OrdeQ

    zaakceptowane

   Jestem na TAK Ponieważ jest to dobry gracz. Zna dobrze regulamin. Często bywa na serwerze. Jest ogarnięty i zna komendy. Myślę że będzie dobrym administratorem.
  8. Imię:Przemek Nick:OrdeQ Wiek:14 Doświadczenie na Stanowisku Admin: trochę się znam ale nie byłem Znajomość SM/10: tak SteamID: STEAM_1:1:475294756 Link do profilu Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198885180956/ Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera :https://www.gametracker.com/player/OrdeQ/145.239.16.111:27016/ Od kiedy grasz na serwerze: od 2 miesięcy Ile dziennie grasz na serwerze: 3 godziny Dlaczego chcesz zostać adminem:żeby dawać innym przykład i banować cheatarów i dawać muty.
  ×