Skocz do zawartości

Diman

Świeżak

O Diman

 • Tytuł
  Pijawka

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. podczas gdy speed hacker skacze i upada blokuje sie o cos co zmiejsza jego szybkosc
 2. Generalnie kupiłem sobie banana na COD 200 i w losowych momentach ten nóż atakuje albo jak naciskam "F" żeby go obejrzeć to znika.
 3. Moja ranga została zresetowana na arenach 1 v 1. chciałbym aby ją przywrócono. długo ją wbijałem (Kałach). 4k punktów
  Nick: Diman

 4. Perk:

  Gruby- +175hp -15kondycji

   

 5. Klasa CS:GO Wiedźma Klasa Premium Bronie: Główna: Gali AR lub SG 553 Pistolet dual berety lub CZ75-Auto Podstawowe statystyki: 10 dodatkowej inteligencji 0 dodatkowych obrażeń obrażeń 110 hp 0 dodatkowych hp 0 odpornosci Tyle co inne klasy np. Najemnik mobilności Opis klasy: Wiedźma dostaje na początku 3 granaty (mikstury) zamrazającą (flash Bang), trującą (smoke) i eksplodujaca  (nade). Potki skalują się z inteligencją, zamrazająca ma wtedy większy czas zamrożenia(+0.1czasu trwania co 1 pkt. Int.) podstawowo 1 sekunda, trująca większy dmg na sekundę (+0.5dmg co 1 pkt. Int.) podstawowo 10dmg co sekundę (czas trwania 2 sekundy) Eksplodujaca (+2dmg za 1pkt. Int.) podstawowo 10dmg. Potki są w pod klawiszem 4. Umiejetnosc specjalna R może latać przez 5 sekund (+0.1s co 1 pkt. Int.) do przodu tyłu i na boki shify do dołu spacja do góry. Nie mozna używać broni podczas latania ale mikstur tak. Latanie można przerwać klikając ponownie R umiejętności można użyć 2 razy na rundę (30s odnowienia). Prędkość latania na miotle zależy od mobilności. Wiedźma kiedy zabije z potki lub kiedy przeciwnik jest pod jej działaniem, Wiedźma otrzymuje specjalny Item/Perk czapka wiedźmy która daje +10 do inteligencji i 20 do mobilności (Mityczny/Artefakt/Boski) kolor niebieski Tylko Wiedźma może mieć ten Perk i nie może go nikomu oddać.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...