Skocz do zawartości

  Skrillex1

  AdminARENA 1VS1

  1 obserwujący

  O Skrillex1

  • Ranga
   Początkujący
  • Urodziny 16.05.1998

  Informacje

  • Imię
   Piotr
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Miejscowość
   Łódź
  • STEAM ID
   https://steamcommunity.com/id/Rybiix21/

  Ostatnio na profilu byli

  196 wyświetleń profilu
  1. Mam propozycje, żeby np. wprowadzić rygor dotyczący składania podań na admina. Dużo ludzi składa podania a nie spełnia wymogów albo czyste konta składają podania. Więc jeżeli ktoś nie spełnia wymogów to np. ukarać użytkownika warnem. Chyba, że ktoś ma inny pomysł jak zapobiec takich podań.
  2. Skrillex1

   Na NIE - GT + WIek +/- SM Niby masz wbite około 15h na serwerze ale ani razu Cię nie widziałem.
  3. Skrillex1

   8, 28, 33, 13, 5, 41
  4. Skrillex1

   - GT - SM + Wiek + Spoczko się z nim gra. Póki co na nie nadrób GT i także zmienię zdanie. Z SM nie ma problemu wystarczy poradniki poczytać i na start 5/10 powinieneś znać
  5. - GT + Wiek + SM Na razie na nie popraw GT i zmienię zdanie
  6. Skrillex1

    zaakceptowane

   Jak najbardziej na TAK + Wiek + SM + GT + Dobry aim Wyprzedź w końcu tego @Nav1 w topce
  7. Skrillex1

   Mam zastrzeżenia dotyczące gazetki mianowicie. - Nie ma mojego awansu (Administrator 1VS1 Arena) - Nie ma mojej twarzy . Ale takto spoczko gazetka
  8. Skrillex1

   Jak dają gratis to czemu mam nie wziąć xd
  9. Skrillex1

   Latania do sklepu po browarki haha
  10. Skrillex1

   Ekstra się czytało. Dzięki za pozdrowienia, ja również pozdrawiam.
  11. Skrillex1

    odrzucone

   Po 1 Kłamiesz w podaniu. Pierwsze wejście miałeś na serwer 13 maja więc nie minęło 2 tygodnie tylko 5 dni Znajomość SM jeżeli byłeś opiekunem serwera powinieneś mieć 10/10. To ja mam admina od tygodnia i moja znajomość SM jest na tym poziomie. Po 2 jak miałeś widzieć admina skoro na serwerze łącznie masz około 500 min. Może akurat nie trafiasz na admina. Po 3 Tak mało czasu spędziłeś na serwerze i mówisz, że się nie da grać, ponieważ jest bardzo dużo cziterów na serwerze. To powiem ci, że gram na Arenkach 128T od zeszłego roku i łącznie około 30 cziterów od tamtego czasu spotkałem na serwerze no mogę się mylić ale jeśli się mylę to na pewno nie o dużo. Po 4 Na NIE - GT - SM - Kłamiesz w podaniu.
  12. Skrillex1

    zamknięty

   Po 1 Dowody do zaistniałej sytuacji. Po 2 jeśli dostałeś bana pt. "Utrudnianie gry" to znaczy, że musiałeś kampić, rushować. Pozatym za każdym razem jeśli dostajemy skarge na [email protected], że ktoś nie przestrzega regulaminu zawsze o tym informujemy ( Ostrzeżenie słowne). I nie ma sytuacji, że ktoś dostaje bana za free. W skardze wymieniony nick nie ma admin i sądzę, że to skarga jesli już powinna być na mnie bo to ja Cię zbanowałem jeśli dobrze pamiętam.
  13. Skrillex1

    odrzucone

   Popraw GT, bo na serwerze jesteś od 4 dni aktywny po godzinie max. Narazie jestem na NIE. Jeśli nadrobisz zmienie zdanie
  14. Skrillex1

    zaakceptowane

   Po co składasz podanie skoro nie było cię na serwerze od dwóch tygodni? Jestem na NIE Jednak zmieniam zdanie. Wcześniej nie dałeś drugiego GT dlatego napisałem, że na NIE bo na GT było widać, że na tym nicku Ciebie nie ma dwa tygodnie. + Wiek + SM +/- GT ale to jest kwestia czasu. Jestem na TAK //edit Masz opcję edytuj post. Nie pisz postów pod swoim podaniem.
  15. Skrillex1

    zamknięty

   2,8,10,19,28,41 I wsprawie regulaminu. Post jest dodany dzisiaj więc data też powinna być od dzisiaj czyli od 17.05.2020r. do 24.05.2020r.
  ×