Skocz do zawartości

  oo7

   Świeżak

  O oo7

  • Ranga
   Pijawka

  Ostatnio na profilu byli

  310 wyświetleń profilu
  1. oo7

   Ten problem występuje od początku mojej gry tutaj ale dzisiaj wybuchlem i postanowiłem zrobić temat. Raczej w środku rundy. Failed contact to game server coś takiego.
  2. Witam Prosto z mostu łapie mnie lag w środku gry i wywala mnie z serwera i przez następne 15 minut nie mogę wejść na serwer. Mam ten sam problem co @Nemezis ad.
  3. Twój nick podczas gry: 007 Godzina, data zdarzenia: wszedłem o 19;10 coś takiego (bana mogłem dostać wcześniej) Mapa: STEAM_ID / IP: STEAM_0 : 1 : 5204262 Uzasadnienie: Zaczynając od początku dostałem bana za kulturę na 2h totalnie nie wiedziałem za co, więc poszedłem na zwykłego cs'a spytać się admina Lipaaa* za co dostałem bana on mi powiedział ze to nie on mi dał bana itp, także postanowiłem przeczekać poprostu tego bana i tyle, ponownie na serwer wszedłem o godzinie 18;20 coś takiego i każdy się mnie pyta jak ja wszedłem na serwer jak mam aktywnego bana nic nie wiedziałem o żadnym aktywnym banie więc olałem sprawę pograłem z 20 minut i poszedłem na kolację, a po kolacji wbiłem na serwer patrze a tu perm za ab. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy i dostanie ub.
  ×