Jump to content

CTV qipper

Użytkownik

1 Follower

About CTV qipper

 • Rank
  Rookie
  Rookie
 • Birthday 01/30/2001

core_pfieldgroups_1

 • Imię
  Michał
 • Płeć
  Mężczyzna
 • City
  Katowice
 • STEAM ID
  0:0:241689139

Recent Profile Visitors

906 profile views
 1. Amx na + Wiek na + Steam na - GT na - ( Grasz 2 tygodnia a szczerze to dzisiaj cie pierwszy raz widziałem na serwerze ) Co do zachowanie to niewiem jak jest bo dzisiaj cie pierwszy raz widziałem przez te 20-30 minut co grałeś, ale napomknę sytuację z mapy css_dust2 gdzie wyzwałeś gracza który cię zabił kampiąc (sytuacja na gali) Póki co jestem na NIE, pograj jeszcze jakiś czas i zapoznaj się z atmosferą serwerową przy okazji popracujesz nad GT i będzie cacy.
 2. Ogólnie jestem tak: Z tego co gadamy na tsie to wydajesz się być spoko na serwerze bezkonfliktowy Steam jest AMX na tak Noi cie też czesto na serwerze widuje wiec jak inni piszą to GT na pewno nadrobisz
 3. Wzór podania: Nick na serwerze: CTV qipper Wiek: 21 Znajomość AMXX (0/8): dobre 4/8 Doświadczenie: Adminem byłem dotąd tylko 1 raz więc trochę umiem , a resztę umiejętności AMX zamierzam podszlifować jeśli podanie zostanie przyjęte. Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Tak SID: 0:0:241689139 Link do profilu na STEAM: Społeczność Steam :: C͓̽T͓̽V͓̽ ✦ qipper (steamcommunity.com) Link do profilu na Game Tracker: GameTracker.com : Player Page for CTV qipper Kontakt: Steam, Forum , GG ewentualnie jeszcze TS i Discord Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?: Uważam że tak Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Ogólnie gram na serwerze dziennie po parę razy, jak jest mniej czasu to minimum raz i do tej pory jedynie Kameleona widuje na serwerze. Sporo osób na serwerze nie wykonuje celów związanych z mapą , jest jeden dżentelmen który jak widziałem ma już kilkanaście banów za AB a i tak wchodzi na serwer gdy nie ma admina. Ogólnie przydała by się większa liczba adminów adminów na serwerze. Dlatego właśnie składam podanie.
×
×
 • Create New...