Jump to content

Witaj na

Załóż konto lub zaloguj się żeby wziąć udział w życiu forum! 

Facebook Multi-Head

Zapraszamy do zalajkowania naszego fanpage'a! 

Rekrutacja

Aktualnie trwa rekrutacja na:  Support Admina, Grafika, Redaktora.
Złóż podanie już dziś!

Sieciowy discord

Zapraszamy wszystkich użytkowników do dołączenia na Naszego sieciowego discorda!
Możesz tam znaleźć ludzi do pogrania w gry, nawiązywać nowe znajomości czy też zgłaszać ludzi którzy cheatują na Naszych serwerach! 

dog

Użytkownik
  1. Twój nick podczas gry:[email protected]@@@ Godzina, data zdarzenia:teraz Mapa:dd2 STEAM_ID / IP:STEAM_0:1:554880149 Uzasadnienie: Nie rozumiem zamknięcia tematu? zbanowałaś mnie nie wiedząc praktycznie za co. "Ciężko już wyłapać na czym biegacie ale jeśli na czymś na czym nie powinniście to żegnacie się z serwerem" Chyba po to się odwołuje, abyś mi udowodniła moją "niewinność", oraz powód bana. Bo mówienie, że na czymś ktoś biega to raczej powinni UBT rozpatrywać, chyba po to są tak?, robiłem sobie strefy w powietrzu i dawało mi to prędkość, a praktycznie każdy robi te strefy, tylko wiadomo, lepsze strefy lepsza prędkość a to głównie o skilla chodzi. Ban z treścią "czy tam inne" powinno zostać udowodnione w jakiś sposób, a nie wyrzucenie do kosza tematu bez jakiegokolwiek dowodu bana. A punktu w regulaminie odnośnie sgsów dalej nie widać.
  2. Twój nick podczas gry: [email protected]@@@ Godzina, data zdarzenia:teraz Mapa:dd2 STEAM_ID / IP:STEAM_0:1:554880149 Uzasadnienie: perm za sgs Generalnie, to nawet sgsów nie robiłem. Sgs to dwa ducki podrząd, nie jeden a tak robi 90% graczy na serwerze. Po drugie nie macie w regulaminie nawet, ze jest zakaz sgs/gs/gsj, więc gdybym je robił to UB mi sie należy, pozdrawiam
×
×
  • Create New...