Jump to content

uselk

Admin 1.6 GO:MOD

About uselk

 • Rank
  Apprentice
  Apprentice

core_pfieldgroups_1

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

252 profile views
 1. Są na broniach stattraki, ale pomyślałem nad dodaniem topek broni, np pod komenda /topak wyświetlały by się osoby z najwiekszą ilością osób zabitych z danej broni ( w tym wypadku z ak) imo spoko sprawa. Tak wiem, stattrak nalicza się tylko dla VIP-ów, ale można to zmienic.
 2. @Madziulaa1230Miałem się już nie wypowiadać, ale stwierdziłem, że musze. Uzasadnij mi, jaki ma sens oznaczanie osób, które są na nie? Wygląda to trochę tak, że nie możesz się pogodzić z porażka bo jednak nie oznaczasz osób, które dają Ci na tak. Dwa, podaj mi przykład gdzie którykolwiek admin płakał o to, że cytuje "A później płaczecie, że przecież tu nikt grać nie chce, zadajcie sobie pytanie dlaczego ?". Osobiście ja takiego przypadku nie widziałem, gdzie którykolwiek admin pisze/mówi coś takiego.( nawet w obecnej chwili jest full server heh). A z tego co mówi taryfikator to może zbanować od 5 do 30 minut ( w przypadku eldorado) tak jak to sam wysłałes/aś. One banował wszystkich graczy tak samo więc wg stwierdzenie, że on Ciebie mniej lubi jest bezsensowne bo każdy dostał taką samą kare.
 3. W sumie spoko zajawka z nagrodami za topke, ale topka to raczej od 1-10 ( wiadomo top 3 mocne nagrody, a reszta trochę skromniejsze)
 4. @Madziulaa1230Co do twojego edita w stosunku do mnie, nie napisałem jasno, ze chodzi o obrażanie Kitsune. Fakt faktem, słyszałem wyzwiska również w jej stronę, ale oprócz jej słyszałem parę innych i z góry dziekuję za nie potrzebne oznaczanie mnie. sorry za zaśmiecanie podania
 5. 5:05 Zabójstwo kitsune niby normalne ale w zwolnionym tempie wygląda dziwnie 7:12 Tutaj chyba clear pestka 8:08 W zwolnionym tempie widać że celownik jakby automatycznie przeskoczył na głowę ale z drugiej strony wychodził z preefire 9:09 Celownik na klacie ale jednak siadła głowa 9:44 Zabójstwo kitsune strzał bardziej w klate ale może być hitbox, zabójstwo uselk. strzał bardziej w powietrze niż głowę ale znowu może to być hitbox 10:40 bardzo podejrzany strzał na pierwszy rzut oka normalny ale zwolnione tempo robi swoje 13:52 tutaj oglądając go stwierdziłem że lata mu celownik, ponieważ dość dziwnie nim rusza 14:07 pesteczka taka mu siadła dziwna 15:12 Pesteczka kolejna która nie wygląda czystko w 100% 15:31 Kolejny HS gdzie celownik celuje jak by sam namierzał
 6. https://imgur.com/a/7iuRGMs https://imgur.com/a/acfPEsm Tak tak wiem, imgur a nie demko, jest esp itd. (postaram się dostarczyc full demko, ale nie wiem czy mi się uda) Obecnie są to dwie akcje natomiast obserwowałem Cię już wcześniej i dosyć dziwnie strzelasz, celujesz po klatce a tutaj nagle gość wyłapuje banie.
 7. Hehe ja tez przeczytałem, ogolnie to tak wiele rzeczy na + ten amx troszeczke slabiutko, ale widze ze jestes aktywny prawie codziennie wiec stwierdzam, ze okres probny bedzie okej a co do amx to wydaje mi sie ze kwestia dni i sie nauczysz i doswiadczenie nabierzesz
 8. wiek steam amx troche slabo doswiadczenie Jestem na NIE przez pewne zachowanie w stosunku do Kitsune przez podejrzewanie jej o cheaty + czasami słyszałem wyzwiska w strone innych graczy. (ale lubię was hehe)
 9. Wzór podania: Nick na serwerze: uselk. Wiek: 17 Znajomość AMXX (0/8): 6 Doświadczenie: Parę razy byłem adminem na serwerach, najdłużej posiadałem go 6 miesięcy. Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Tak posiadam. SID: STEAM_0:0:78776842 Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198117819412 Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/uselk./91.224.117.52:27140/ Kontakt: steam, forum, discord Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?: Tak potrafię. Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Wydaje mi się, że będę mocnym wsparciem dla grona administracji, ponieważ jestem aktywny a ostatnim czasem zauważyłem, że nie zawsze jest admin na serwerze gdy jest on potrzebny.
×
×
 • Create New...