Jump to content

WariaciQ

Admin COD45K

2 Followers

About WariaciQ

 • Rank
  Apprentice
  Apprentice
 • Birthday 01/14/2004

core_pfieldgroups_1

 • Imię
  Krystian
 • Płeć
  Mężczyzna
 • STEAM ID
  STEAM_0:1:461724483

Recent Profile Visitors

638 profile views
 1. Wzór podania: Nick na serwerze: Mazi Wiek: 19 Znajomość AMXX (0/8): 7/8 (aczkolwiek bym musiał sobie większość poprzypominać więc aktualnie dałbym sobie 5/8) Doświadczenie: Byłem kilka razy adminem na innych forach pod innym nickiem (WariaciQ). Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Tak SID: STEAM_0:1:461724483 Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/id/ToJaWariaciQ/ Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/MaZi/80.72.40.110:27027/ Kontakt: Discord, steam. Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Według mnie przez moją aktywność na serwerze oraz doświadczenie które posiadam (gram w cs-a od 9lat) nadaje się na bycie Adminem na serwerze oraz zauważyłem że czasami nie ma adminów na serwerze gdy są potrzebni, nie mowa tutaj a samych cheaterach a o (wcześniej - dopóki nie było pluginu) txt, nadużywania mikrofonu (zwłaszcza jak niektórzy nie mają mutacji), kultura, cele itp. Wiem że nie gram jakoś długo na serwerze aczkolwiek community serwerowe mam wrażenie że mnie lubi oraz często mnie "proszą" żebym to ja szedł na spect i coś sprawdził. PS. Wiem że nie spełniłem wymagań dot. postów i konta na forum min 7 dni aczkolwiek nie chciałem żeby to wszystko było na siłę (zwłaszcza posty - których nie chciałem sobie specjalnie nabijać) a mam nadzieję że trochę przymkniecie na to oko i dacie mi spróbować moich sił jako admin.
 2. Zgadzam się - granaty na małych mapach są niepotrzebne a nawet bym powiedział że przeszkadzają w rozgrywce gdyż jeśli ma się perk GRENADIER który dodaje 5 granatów HE z których mamy 1/2 to jest to po prostu nie grywalne...
 3. Cześć tu znowu ja Dzisiaj kolejna rzecz do naprawy którą zauważyłem grając na serwerze - Klasa CIENIOBOJCA. Jest to klasa która posiada 1/2 z kosy, 1/5 z deagla, 3 skoki, zmiejszoną niewidkę na kosie oraz coś co totalnie nie pasuje z opisu ponieważ jest zbugowane/nie działa poprawnie - a mianowicie "2x większy DMG zadając obrażenia w plecy" a tak naprawdę lpm (lewym przyciskiem myszy) zabija na strzała w plecy, gdzie w samym opisie klasy jest co innego oraz według mnie jest to zbyt OP jak na darmową klasę.
 4. Witam tu Mazi z cod 45k - miłej nocki życzę.
 5. Siemka mam kilka uwag na temat Klasy "Rakieciarz", klasy "Komandos", perku oraz premek. Zacznijmy od czegoś prostego czyli klasa RAKIECIARZ. Pomimo tego że posiada on 1/11 z mp5 to jest według mnie zbyt mocny, z tej mp5 siada jakby była tam 1/6 bądź 1/7 a nie 1/11. Tak wiem że jest to zależne od np. szczęścia albo po części skilla i umiejętnego trafiania w enemy aczkolwiek to jak siada z tej mp5 na tej klasie to jest to po prostu chore. Klasa KOMANDOS - wszystko ładnie fajnie i super klasa ale dodałbym mu jeden dodatkowy skok, ponieważ gdy się robi bh to czasami brakuje 1 skoku żeby ominąć przeszkodę lub w momencie gdy enemy wchodzi na miejsce w które komandos nie doskoczy - jest wtedy bezsilny, a posiada tylko kosę bo nawet z deagla nie ma 1/którejś... Następnie perk który został usunięty a był na serwerze, co mam na myśli? - MISTRZ SCOUTA. Był to perk z którego mieliśmy 1/1 z scouta czyli 100% na zabicie gdy trafimy w enemy, był on jednym z lepszych perków który nadawał się do gry i fajnego wbijania sobie lvl'u. Tego perka brakuje zwłaszcza gdy jest tylko perk 1/2 z scouta oraz gdy premki zostały znerfione - ale do tego zaraz wrócę. A więc ostatnie co mam do zaproponowania zmiany na serwerze to są to KLASY PREMIUM. Według mnie klasy takie jak np Jerem XXL dostał zbyt dużego nerfa ponieważ posiada teraz 70% na zabicie scouta a kosztuje ~30zł a orzełek który jest klasą dla każdego kto wbije 45k lvl (co nie jest trudne) ma 75% na zabicie z tego scouta. Więc według mnie osoby prędzej będą chcieli wbić 45k lvl niż grać Jeremem więc przez to spadnie zainteresowanie premkami które miały rzekomo być najlepszymi klasami za które musimy płacić żeby cieszyć się grą tą klasą. Oraz z tego co słyszałem ludzie żałują kupna premek po nerfach.
×
×
 • Create New...