Skocz do zawartości
elo elo 350

Wywiad z No Pr0blem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeprowadziłem wywiad z członkiem UBT @No Pr0blem. Miłego czytania :) ( chciałbym ująć, że to mój pierwszy wywiad, więc proszę bez strasznego hejtu :>) )

                                                                                                                       

                                                                                                                   elo elo 350

                                                                                                                   No Problem                  

 

Witam. Z góry dziękuję za udział w wywiadzie. Proszę opowiedz coś o sobie.

Witaj. Od czego by tu zacząć?

Mam na imię Dawid w maju skończę 21 lat. Mieszkam w takiej wiosce na Śląsku a dokładniej w Rybniku. Na co dzień chodzę do pracy oraz uczęszczam na treningi MMA.

Tak więc Dawidzie. Mówisz, że pracujesz, gdzie dokładnie?

Pracuję jako operator maszyn do cięcia stali. Moje stanowisko ma na celu rozcinanie blachy na dane wymiary :).

Rozumiem, a czy ta praca jest wymagająca?

To w zależności, jeśli wszystko idzie sprawnie oraz brygada jest zgrana to nie ma problemów, lecz gdy są żółtodzioby w teamie to chwila nie uwagi i koszta naprawy lub straty sięgają nawet do 30-40 tysięcy złotych.

Noo lepiej jest pracować z bardziej doświadczoną drużyną. Mówiłeś, że chodzisz na treningi MMA, bardziej dla fun'u czy jednak nie?

Moje treningi zaczynałem jako smarkacz. W wieku 12 lat uczęszczałem na treningi boksu, zakończyłem to w wieku 14 lat i do dzisiaj chodzę na treningi mma. Po takim czasie traktuję to jako moje najlepsze zajęcie hobbystyczne :).

No to masz bardzo ciekawą historię Dawidzie. Powiedz, czy masz dzieci?

Tak mam syna który 19 stycznia skończy 4 miesiące, Ma na imię Maciek.

Fajnie, że masz jakąś  pociechę :). Posiadasz rodzeństwo?

Tak mam 2 braci Rafała i Artura, są w wieku 28 i 30 lat.

Okej, a możesz nam wyjawić gdzie pracują? :D

Obydwaj pracują przy Tynkach maszynowych, jest to bardzo wymagająca oraz fizyczna praca.

Rozumiem. Porozmawiajmy trochę o naszej sieci. jak się w niej znalazłeś?

Znalazłem się tutaj przez znajomego ze szkoły, grał na ZombieModzie. Któregoś dnia postanowiłem pograć razem z nim na serwerze. Spodobało mi się na tyle, że postanowiłem złożyć podanie na administratora. W ten sposób zostałem na sieci aż do dzisiaj :)

W sumie, to bardzo ciekawa historia. Co sądzisz o naszej administracji?

Sądzę, że bardzo dużo czasu z życia prywatnego poświęcili aby sieć wyglądała tak jak aktualnie jest.

 

Zgadzam się z tym w 100%. Jaką rangę chciałbyś mieć?

Rangi które aktualnie posiadam wystarczają mi w 100%, ale kto wie co będzie w przyszłości .

No tak. Jak sobie radzisz w UBT?

Pierwszy dni to była kwestia przypomnienia sobie większości rzeczy. Ale przy pomocy @Bezzi'ego przypomniałem sobie co i jak. Praca czasami pochłania trochę czasu, ale każdy robi to co lubi :)

Prawda, Pan Bezzi jest pomocny w wielu sprawach. Widziałem, że zrezygnowałeś z admina na ODD2, czy jest to spowodowane pracą w UBT?

Nie. Jest to spowodowane tym, że są tygodnie w których nie jestem w stanie wyrobić się z godzinami.

Rozumiem, a takie pytanko. Wolisz gry single czy raczej Multiplayer? Odpowiedź uzasadnij.

To zależy są gry, w których lepiej mi się grywa w singlu, a są również te, w których lepiej grać w grupie.

Prawda, co kto lubi.

Dobrze to na tyle tego wywiadu. Dziękuję Ci jeszcze raz za udział w nim. Chciałbyś kogoś pozdrowić na koniec?

Pozdrawiam wszystkich graczy MH :)

A tutaj zdjęcie @No Pr0blem :

 

 

N0 Pr0blem.jpg

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...