Skocz do zawartości
Polsilver

 zamknięty kameleon XDDDDD

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 20:52
Nick gracza: kameleonn
Dowody: Demko http://d1.hltv.org.pl/srv51718/HLTV-1901142046-css_inferno.dem.zip choć nie za dużo się z tego wyciągnie gdyż chodzi tutaj o obrazę przez mikrofon. Dokładnie opiszę wszystko w uzasadnieniu.
Świadkowie: cały serwer 
Uzasadnienie: Ogólnie beka z waszego admina czy ub teama (mało mnie to obchodzi) o nicku kameleon. Gracz o nicku BIMBER (typowy toxic user) biegający po mapie wyzywał od gówien każdego kto go zabijał. W pewnym momencie mnie też obraził. Z tego że nie dam sobą pomiatać to mu odpisałem w ten sam sposób cytując "sam jesteś gównem cwelu". Tu w akcję wchodzi admin kameleon oraz jego faworyzacja. Otrzymałem od niego bana na 3h za obrazę XDDD http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=3019 A gracz BIMBER nadal sobie gra w najlepszym. Co z tego że nie było momentu gdy kogoś nie wyzywał od kiedy wszedłem na serwer czyli od 2 map. Rozumiem że ten śmieszny adminek kameleon banuje każdego kto obrazi jego kolegów, a ci jego koledzy robiący gnój na serwerze bo to niby śmieszne to są bezkarni? Wracaj oglądać te swoje chińskie bajeczki.

PS. Wywalone w tą sieć mam i tak bo jestem tu przelotnie (konto założone specjalnie pod skargę) :P

Edytowane przez Polsilver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dla twojej wiadomości obrazy bibmera nie usłyszałem ale twoja przeczytałem  dlatego tez bana otrzymałeś a ja nie lubie się bawić w bany typy 30 min za taka obrazę pewnie nawet nie wiesz co to słowo znaczy. Gdybym usłyszał to co on powiedział tez by bana dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli udowadniasz, że jesteś debilem. To już moja wina że go nie słyszałeś? Jesteś adminem. Oczywiście wiadomo swoich kolegów gdy obrażali nie słyszałeś, ale gdy ktoś coś na nich powiedział to odrazu ban. Nie mam nic do powiedzenia takiej amatorce jaka tu panuje. Elo nie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin lekko przesadził z banem, zostałeś sprowokowany to fakt, lecz to nie oznacza, że jesteś święty - nie jesteś nawer tutaj nie możesz się normalnie zachować.

Skróciłem Ci bana o godzinę zostało ok. 20 minut.  

Temat zostanie podesłany do opiekunki serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...