Skocz do zawartości
Camperek3453

 odrzucone SMURF na admina? #2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: SMURF 
Wiek: 17 lat 
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem nie raz adminem oraz opiekunem serwera ale tylko na forum. Uczę się sam obsługiwać FTP i jakoś idzie :D
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5/6 jeszcze się uczę ponieważ (może) będę chciał stworzyć serwer. Na teraz to zostaję tutaj na dłuuugi czas :P
Staż w CS-sie: oo będzie 3.5 roku :D 
Steam / NonSteam: NS moje konto z grą Steam zostało skradzione teraz przy okazji będę chciał zakupić nowe konto z grą. Myśle że pod koniec lutego kupię konto ponieważ teraz składam komputer i na tym się skupiam. 
Dlaczego Ty: Jestem już trochę tutaj chciałbym pomóc się rozwinąć serwerowi oraz pilnować go. Czasem jest potrzebny admin ale jak wiadomo każdy ma swoje życie.Ogólem chcę pomagać graczom. Myśle że mogę pomóc adminom serwera :D. :) 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od teraz mogę po 2/3 godzinki siedzieć, wiadomo szkoła się zaraz zacznie ale czas na grę i serwer zawszę będzie.  :D 
Kontakt: GG/FB/Forum/TS/Discord 
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/smurf/80.72.40.110:27027/

Edytowane przez Camperek3453
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...