Skocz do zawartości
VisTeR.'

 odrzucone Odwołanie od bana.

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę za typka bo ma bana na forum. 

Twój nick podczas gry:  [KUCE] Mlody
Godzina, data zdarzenia: 07.02.2019 - 15:23:49 
Mapa: css_cache
STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:435195656 / 193.188.198.24
Uzasadnienie: Gracz dostał bana za czity choć twierdzi ze ich nie posiada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z miłą chęcią rozpiszę demko --> https://www52.zippyshare.com/v/pkqiaN4m/file.html

Rozpiska :

15:09 B+

15:44 B+/-

16:18 B+

17:15 B+ ( akcja ciekawa, ponieważ w momencie kiedy celownik znalazł się na jednej stronie automatycznie poszedł na drugą wcelowany w głowę )

17:39 B- ( słyszał, więc mógł wiedzieć )

17:59 B+ ( kiedy skoczył na skrzynię, od razu po skoku strzelił w przeciwnika ledwo go widział i nie powiecie, że nie )

18:01 B+ ( kiedy przeciwnik się schował, zobaczył tak szybko drugiego, że celownik od razu poleciał w stronę głowy, lecz przeciwnik się zdołał schować )

18:20 B-

18:28 B+ ( skąd wiedział skoro stał w miejscu nie wydawał odgłosów )

18:32 B+ ( kiedy celownik miał po stronie lewej w sekundę idealnie mu poszedł na prawo na przeciwnika )

18:52 B+ ( po skoku idealna pestka w głowę ? )

19:17 B+/- ( mógł wiedzieć czy pojawi się, lecz wątpię gdyż szedł na shift, a on był wpatrzony w stronę, gdzie szedł przeciwnik )

19:20 B+ ( skąd wiedział, że tam będzie ? )

19:29 B+/-

 

Moim zdaniem gracz jest spalony. Posiada wh na przycisk co widać, po akcjach z tymi pestkami myślę, że wspomaga mu tigger bot. Jeszcze co mnie ciekawi, to jego strzały full auto z bliska na głowę. Po zabiciu przeciwnika w głowę jego celownik lekko się trzęsie. Jest taka jedna sytuacja na demku. To moja rozpiska zobaczę co na to UBT i administracja wyższa. @Bezzi

Edytowane przez HoT H3arT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


15:09 +b Mimo tego, że faktycznie widział spadochron, ale te strzały są dużo za wcześnie (gracz strzela zanim wychyli)...

15:44 -/+b lekki skok celownika

16:18 +b Znowu strzela o wiele za wcześnie, dodatkowo wcelowany.

17:15 -/+b

17:39 -b

17:59 +b Znowu strzela za wcześnie...

18:20 -b

18:32 +b

18:52 +b

19:17 -/+b

19:27 +/-b

 

Jestem w stanie uwierzyć w to, że taki strzał to było jednorazowe szczęście. Jenak ten gracz strzela o wiele za wcześnie(notorycznie, akcje powtarzają się co runde). Dodatkowo jest wcelowany. Jest tak skupiony na przeciwniku, którego nie widzi, ani nie widział, że nie sprawdza miejsc. Dla mnie jest spalony. Bez UB.

 

Edytowane przez Squb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...