Skocz do zawartości
elo999

 zamknięty SpawnProtect

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zauważyć, że spawnprotect na tym serwerze to jest pomyłka i osoba która go wprowadziła na 99% nie gra regularnie na tym serwerze. Ludzie non stop wykorzystują to na swoją korzyść, bo wiedzą że po odrodzeniu są przez 3 sekundy nietykalni i wykorzystują ten czas żeby nacelować przeciwnikowi na łeb, a przeciwnik jedyne co może zrobić to poczekać aż zostanie sprzątnięty. Poza tym 3 sekundy serio ? W ogóle nie powinno być żadnego spawnprotecta, zupełnie nie mam pojęcia czemu te 3 sekundy nieśmiertelności po odrodzeniu mają służyć. Poza nieuczciwym wykorzystywaniem tego na swoją korzyść oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak jest od samego początku serwera i nie było nigdy dużych skarg na to. zrobiłbym tak jak ty piszesz Ale tylko wtedy gdy tryb by był każdy na każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie było skarg bo nikomu się nie chce pisać, mam ssy jak ludzie na czacie na to narzekają jak chcesz. Z resztą to że tak było od początku servera to nie jest argument, zastanów się. Przed chwilą dostałem kosę od typa który wiedział, że może do mnie podbiedz i mi wy*ebać bo ja nie mogę go zabić. Przecież to jest parodia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie gram na tym serwerze ale moim zdaniem to jest potrzebne. Czasami zrespisz się w roju rywali, gość z dobrym refleksem obróci się i leżysz, nawet nie ogarniesz skąd dostałeś. Grałem w różne, różniste fps'y i czasami jak rywal wbił na respa to nietykalność po zrespieniu dawała jakiekolwiek szanse jak rywal był za tobą.

To działa w dwie strony, raz zabijesz przez nietykalność, a raz padniesz przez nietykalność.

Nietykalność była, jest i będzie.

Edytowane przez LuckyLoser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...