Skocz do zawartości
JJoker

 zamknięty Skarga na "Admina"

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 22-02-2019 godzina 15:25 de_Mirage
Nick gracza: BORN2KILL STEAM_0:1:83645914
Dowody: http://o22a.gotv.pro/srv55537/auto-20190222-1523-de_mirage.dem.zip
Świadkowie: Praktycznie cały serwer
Uzasadnienie: Dawanie info swojemu koledze który nawet ma jeszcze wh, co dobrze wie że za podpowiadanie jest Ban. NIC nie robienie jak jest typek który po mapie lata z wh i z aimem danie mi Bana na 30 min za to że mu tłumaczyłem że jego kolega ma wh a on broniąc się takimi słowami że jest "czysty". Proszę o zdegradowanie admina @BORN2KILL. ponieważ owy admin nie spełnia swojej funkcji złamał punkt 10 w regulaminie adminów a mianowicie nie sprawdził gracza powiedział bez sprawdzenia że jest czysty ponadto dał mi bana gdy mówiłem mu żeby go sprawdził gdyż gracz może posiadać wh

 

Edytowane przez JJoker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Krótka piłka - łykasz wszystko gościu, co leci jak pelikan, więc dla ciebie serdeczne "xD"
Dostałem zgłoszenie odnośnie gracza GLYMP, który jest dobrze znany na sieci i nie wydaje mi się, by cokolwiek miał, lecz napinka leciała ostra przez micro, a potem oskarżanie mnie o podawanie info, jeżeli nie zareagowałem w tym momencie. Cisnąłem totalnie z ciebie "beke" - moje wyjaśnienie.
Odnośnie Glymp'a - uważasz, że jest spalony to wstaw demko do oceny w dziale, bo wedle mojej oceny nie mam co sprawdzać ;) 
Bana wyrwałeś za kulturę, gdyż w późniejszym czasie wszedł kolejny gracz, którego "oskarżałeś" nie zachowując kultury tak jak poprzednio, więc ban TOBIE się należał. Moim skromnym zdaniem mogłeś odpocząć na dłużej. Jeżeli chodzi o jakiekolwiek info to powiem po prostu, że nie miało to miejsce, a wszelkie wątpliwości można rozwiać porównując demka z gry w dziale UBT.
Pozdro.
P.S. jak trzeba jakieś dowody w przypadku odwołania to chętnie poszukam w demku tekstów jego. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tym demku co podałeś, zacząłeś obrażać gracza, po czym dostałeś słusznego bana. Temat zamykam bo nie widzę tutaj winy po stronie oskarżonego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...