Skocz do zawartości
CzarnyOgien

 odrzucone Czarny ogarnięty i wziął się do pracy

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Kacper

Wiek:

Za 4 miesiące aktualnie są moje urodziny ,ale dotychczasowo mam 16 lat.
Staż na forum:

Myślę,że jestem już trochę na forum.Aktywność mam zapewne dobrą i jestem codziennie na forum.Odwiedzam je regularnie ,a czasem zdarzy mi się jakiś wypadek i nie wbiję na forum.Czasu mam wystarczająco na to ,więc nie widzę problemu na tę stanowisko.
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji:

Tak byłem już wiele razy na tej posadzie.Nawet byłem też tak samo redaktorem i redaktorem fb.Mam tam jakieś doświadczenie w tej posadzie i na pewno mogę wam obiecać ,że spiszę się dobrze i pokaże to co potrafię.Posada jest mile widziana u mnie, ale nie gadam ,bo redaktor jest trudniejsza i wymaga więcej czasu od redaktora fb ,który umieszcza te ciekawostki na stronie.Redaktor fb jest łatwiejszy ,więc nie będę miał na celu podobnego obowiązku co redaktor i nie zwale tym razem już nic ,tylko wezmę się za robotę.Obiecuję wam.
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]:

Ortografia jest u mnie lepsza niż interpunkcji ,ale też nie ma z tym problemu. Błędy językowe mam czasem moi drodzy. Piszę różnie , jak nie mam czasu to pisze na szybko i czasem zdarzy się coś tam zle napisać ,ale sami wiecie jak jest.
Znajomość j.angielskiego [x/10]:6,5/10

Co nowego wprowadzisz?:

Regularnie będę wrzucał jakieś ciekawostki na fb naszą stronkę.Jakieś może nowości karaoke lub coś w tym stylu.Pewnie dużo osób będzie pisać na stronie o jakąś pomoc ,więc też jestem do dyspozycji i mogę mu odpisać wraz z udzieloną przeze mnie pomocą.Nie martwcie się o to ,bo na pewno będzie dużo ciekawostek z życia codziennego można powiedzieć forum.
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej:

Tak posiadam wystarczająco na to i myślę ,że nie muszę konkretnie gadać ile na to poświęcę.

 

PS. Podanie nie jest pisane na odwal sami tu widzicie ,że w niektórych musiałem pomyśleć. 

Edytowane przez CzarnyOgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako, ze czasem sie pokaze na sieci, pozwole sobie skomentowac to podanie. Jak dla mnie jest to osoba idealna na to stanowisko ! Fun page na serwisie FB ma byc wizytowka naszej sieci i ja godnie reprezetowac, reklamowac. U kolegi mozna zauwazyc wysoki poziom ortografii, interpunkcji i skladni zdan - troche zartuje :PNie znam powyzszego petenta ubiegajacego sie o posade Redaktora FP ale zdazylem zaobserwowac kilka rzeczy. Z moich obserwacji wynika, ze kieruje nim zachowanie nieadektawne do wieku.. Te wiadomosci na SB (chyba kazdy zdazyl zaobserwowac "lekka" chaotycznosc ), juz nie wspomne o pytaniach zadawanych niejednokrotnie . Czy na sieciowym FB tez bedzie zadawal pytania typu . "Czy ktos mnie tu lubi?" ? Takie pytania zadaja z reguly uzytkownicy w wieku okolo 13 lat :) NIe bede juz przywolywac wiadomosci z SB bo sam sie zachowuje tam czasami jak niedorozwiniety, wystarczy spojrzec na podanie. Zdania sa skladane chyba za pomoca translatora Google, brak w nich sensu, brak interpunkcji

14 godzin temu, CzarnyOgien napisał:

Za 4 miesiące aktualnie są moje urodziny

 

14 godzin temu, CzarnyOgien napisał:

Posada jest mile widziana u mnie, ale nie gadam ,bo redaktor jest trudniejsza

 

14 godzin temu, CzarnyOgien napisał:

Redaktor fb jest łatwiejszy ,więc nie będę miał na celu podobnego obowiązku co redaktor i nie zwale tym razem 

 

 

14 godzin temu, CzarnyOgien napisał:

Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej:

Tak

 

14 godzin temu, CzarnyOgien napisał:

PS. Podanie nie jest pisane na odwal sami tu widzicie ,że w niektórych musiałem pomyśleć. 

 

Postscriptum  mowi samo za siebie. Nad czym tu myslec w podaniu ?  W niektorych ? Przepraszam ale jesli tak ma wygladac podanie pisane nie na "odwal" to boje sie pomyslec jakby takie wygladalo.

Ja na NIE, @CzarnyOgien popracuj jeszcze nad stylistyka, interpunkcja. Polecam poczytac troche ksiazek. Pisze co mysle, nie chce nikogo tutaj obrazic.

 

Edytowane przez max.bugs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...