Skocz do zawartości

  CzarnyOgien

  Użytkownik

  1 obserwujący

  O CzarnyOgien

  • Ranga
   Początkujący

  Ostatnio na profilu byli

  760 wyświetleń profilu
  1. CzarnyOgien

   Pewnie gość na strzala i nawet damska listwe
  2. Imię:Kacper Wiek: Za 4 miesiące aktualnie są moje urodziny ,ale dotychczasowo mam 16 lat. Staż na forum: Myślę,że jestem już trochę na forum.Aktywność mam zapewne dobrą i jestem codziennie na forum.Odwiedzam je regularnie ,a czasem zdarzy mi się jakiś wypadek i nie wbiję na forum.Czasu mam wystarczająco na to ,więc nie widzę problemu na tę stanowisko. Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Tak byłem już wiele razy na tej posadzie.Nawet byłem też tak samo redaktorem i redaktorem fb.Mam tam jakieś doświadczenie w tej posadzie i na pewno mogę wam obiecać ,że spiszę się dobrze i pokaże to co potrafię.Posada jest mile widziana u mnie, ale nie gadam ,bo redaktor jest trudniejsza i wymaga więcej czasu od redaktora fb ,który umieszcza te ciekawostki na stronie.Redaktor fb jest łatwiejszy ,więc nie będę miał na celu podobnego obowiązku co redaktor i nie zwale tym razem już nic ,tylko wezmę się za robotę.Obiecuję wam. Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Ortografia jest u mnie lepsza niż interpunkcji ,ale też nie ma z tym problemu. Błędy językowe mam czasem moi drodzy. Piszę różnie , jak nie mam czasu to pisze na szybko i czasem zdarzy się coś tam zle napisać ,ale sami wiecie jak jest. Znajomość j.angielskiego [x/10]:6,5/10 Co nowego wprowadzisz?: Regularnie będę wrzucał jakieś ciekawostki na fb naszą stronkę.Jakieś może nowości karaoke lub coś w tym stylu.Pewnie dużo osób będzie pisać na stronie o jakąś pomoc ,więc też jestem do dyspozycji i mogę mu odpisać wraz z udzieloną przeze mnie pomocą.Nie martwcie się o to ,bo na pewno będzie dużo ciekawostek z życia codziennego można powiedzieć forum. Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Tak posiadam wystarczająco na to i myślę ,że nie muszę konkretnie gadać ile na to poświęcę. PS. Podanie nie jest pisane na odwal sami tu widzicie ,że w niektórych musiałem pomyśleć.
  3. Nick: CzarnyOgien Ilość odpracowywanych punktów: 1 Reklamy: https://pochylnia.pl/topic/120271-multi-headpl/ https://ganjaskill.eu/topic/58462-multi-headpl/ http://reksio-cs.pl/serwery-cs-counter-strike-f13/multihead-t38809.html http://www.niszczycielecss.pl/showthread.php?tid=6711 https://cs-maliver.pl/topic/17818-multi-headpl/ (mod) http://cs-lamers.com/viewtopic.php?f=31&t=23829 https://cs-harnas.pl/topic/11444-sieć-bardzo-dobra-zapraszamy/ https://katujemy.eu/topic/31496-multi-headpl/ http://cs-tygrysek.com/topic/847-multi-headpl/ https://cs-soplica.com/topic/216431-multi-headpl/
  4. CzarnyOgien

   No life xd
  5. CzarnyOgien

   Nie znam ,ale podejrzewam ,że na jednego strzała się go kładzie lub z buta na klatę. Patyczak!!
  6. CzarnyOgien

   Spoko mordka da sie pogadac.
  7. CzarnyOgien

   Lizuc , mówi na laske piekna w necie a jej nawet w realu nie widział , dziewczyny nie może znaleźć. Sorka jak coś xdd
  8. CzarnyOgien

    zamknięty

   Poda ktos mi ten link do profilu muzyke? Muza: Beka ksh tiriri ririei Wytnie ktos i poda go?
  9. CzarnyOgien

   Idzie kochani
  10. CzarnyOgien

   Siemanko
  11. CzarnyOgien

   Sila w lapie heh
  12. CzarnyOgien

    zamknięty

   Dobra juz wiem chwilka nie zamykaj! Bd na kompie zrobie to. Wstawie!!
  13. CzarnyOgien

    zamknięty

   Chwila Sprawdz nick CzarnyOgien
  14. CzarnyOgien

    odrzucone

   Nick: CzarnyOgien Staż na sieci: Sami widzicie w moim profilu od 2017. Ile czasu spędzasz na forum?: No teraz na pewno mam czas to podobnie jak niektórzy 2-3 h Czy byłeś karany na forum? Jak tak to za co: Nie wydaję mi się mordki.
  15. CzarnyOgien

   poszlo
  ×