Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam konto w lolu ma lvl 137 wszystkie postacie do tej pory. 149 skinów z chroma itp. Dokładnie  2 ultimate skiny 1 muthic skin 12 legendarnych  i 28 epicków i 42 legacy i 24 chroma. Mam też 34 emotek a ikonek 184- 1 ultimate 26 epic i 107 normalnych i 9 legacy. wardów mam 1 myrhic 6 epiców i 7 normalnych. A chroma paków mam tak 6 epików-2x orianna 1 thresh 2 graves i riven normalnych mam do lee sina kai'sy yasuo zeda i luciana. Jeśli osoba chce dowiedzieć się więcej o tym niech piszę na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


37 minut temu, Psycholog banan napisał:

Cena do ustalenia

ehhh... pisząc taka wiadomość jesteś z góry na stratnej pozycji. Bo przypuszczam ze jak zapytam "ile konkretnie chcesz?" to mi odpiszesz coś w stylu "a ile proponujesz?". To jeden z podstawowych błędów przy sprzedaży.

Poczytaj troszkę o technikach sprzedaży i technikach kupieckich oraz przeANALizuj  (hehe) tą sytuacje. 

Teraz sprzedajesz jakieś konto w lolu ale może za rok albo dwa będziesz chciał sprzedać samochód/mieszkanie lub cokolwiek o dużej wartości, potraktuj to jako rade na przyszłość :) 

 

PS. ile konkretnie chcesz? 

 

 

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...