Skocz do zawartości
szwecja

 odrzucone może się uda :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MOVEMENT SZWECJA
Wiek: 20
Doświadczenie (w byciu adminem): byłem adminem na paru mniejszych serwerkach
Znajomość AMXX (W skali 1-10): coś tam umiem, te podstawowe komendy które powinien znać admin to znam :)
Staż w CS-sie: looo zacząłem grać w podstawówce i gram to teraz to pare ładnych lat
Steam / NonSteam: steam 
Dlaczego Ty: Dlaczego ja? Chciałem ponownie zostać adminem na jakimś dobrym serwerze akurat trafiłem na Wasz serwer i mi się spoko gra miła atmosfera :)
Nienawidzę gdy ktoś lata odpalony wtedy czeka go zasłużona kara czyli ban, czasami nie ma żadnego Admina i gracze uciekają z serwera przez co się zniechęcają czasami do gry. Myślę, że gdy mnie przyjmiecie chociaż na okres próbny to się wykaże i zostanę z Wami na dłuzej. Tak wiem konto na forum założone dziś ale będę dzień w dzień na forum gdy tylko uda mi się dołączyć :) 

Mam 20 lat także myślę ze dam jakiś przykład młodszym gracza by umieli się zachować na serwerze a jeśli nie to wyciągnę odpowiednie konsekwencje 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy wszystko od dnia, ale staram się grać jak najwięcej myślę ze 4h dziennie to spoko opcja
Kontakt: steam : movementszwecja i forum
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/movementszwecja/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie było Cię jakiś czas, wracasz i cyk podanko w zasadzie z pustym GT. Jaką ja mam pewność, że kolejne tygodnie nie będą wyglądały tak samo? W tym momencie GT Cię dyskwalifikuje na starcie mimo, że łącznie masz przegrane sporo czasu. Musisz to poprawić. Po 2 mikro. Mało Cię słychać albo i w ogóle... Więc jeśli go posiadasz to zacznij się na nim udzielać, oczywiście w cywilizowany sposób. Po 3  to kwestia Twoich lagów. Nie może za lagi i ping wywalać z serwera ktoś kto sam klatkuje, laguje i momentami teleportuje się po mapie ;)  Na chwilę obecną podanie zamykam na tydzień, później zobaczymy co dalej i czy ogarnąłeś wszystkie te rzeczy.

@Strajk taaa dużo gra? :D może i tak ale nie od ponad tygodnia :D 
 

asd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...