Skocz do zawartości
HE!

 zamknięty Nowa klasa by HE!

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Wieczór.

Chciał bym zaprezentować pomysł na nową klasę.

Nazwa : Piroman 

Specyfikacja : Klasa posiada tylko granat wybuchowy który otrzymuje co 5 sekund 1/3 natychmiastowe zabicie , 2 skoki , zmniejszona grawitacja (może 10%-20% wiecej jak assasin).

Statystki  Inteligencja - 15    Zdrowie - 20   Wytrzymałość - 0  Kondycja - 40

 

Miałem okazję grać podobną postacią sprawia ona wiele frajdy nie jest raczej bardzo mocna lecz w dobrych rękach potrafi nabić sporo fragów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem jak najbardziej za ale 1/3 z granata co 5 sekund to za dużo. Można by dać mu minimum 7 sekund na odnowienie granatów. A skoro mowa o nowych klasach to teź mam swoją propozycje: 

Klasa: Inżynier

Bronie: może ak i gali, usp

Umiejętności: może postawić działko które sam musi zbudować uderzając w nie nożem

Statystyki: inta: 10, hp 30, wytrzymałość 0, konda 20

A i mam taką mało propozycje dodania spadochronu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co 5sek to nie jest dużo ale z samym he to lipna trochę ta klasa by była wiem po sobie jak mam shotera 1/3 z he i palce 5 to nie siada tak fajnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie pomysł fajny, ale te 1/3 dałbym na 6 sekund.

Pomysł @A3ro też nie jest zły, ale ludzie by stawiali sg na małych mapach, chyba, że da się bloknąć, a na 200 jest taka klasa i nie jest zła. Spadochron na nie.

 

@SadoS ogarniesz działy? :d

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mieliśmy kiedyś podobną klasę na którymś z cod modów. Przy grze jednocześnie więcej niż 4 osób tą klasą ludzie płakali by ją wyrzucić, bo wszędzie latały granaty. Niestety ale jej nie dodamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...