Skocz do zawartości
WaRninG1

 odrzucone Podanie o UBT

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:WaRninG !?
Wiek:16
Link do BanID:https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:457966692

CS 1.6/CS:GO:CS:GO:CS:GO
Ile czasu dziennie spędzasz na forum:2h 
Dwumiesięczny staż na forum (Tak/Nie):TAK od 5 lutego.
Coś o sobie:Witam jestem Mateusz zamieszkuję województwo Mazowieckie interesuje się grami, sportami walki oraz muzyką. Aktualnie mam 16 lat i mieszkam w małej miejscowości Baczki. Jestem miłą i inteligętną osobą. Lubie oglądać czyjeś demka np. jakiegoś gracza i oceniać, czy ma jakieś haksy, czy też nie.
Doświadczenie:Miałem kiedyś doczynienia z UBT, ale mało, teraz jestem adminem na serwerze Arena 1vs1 i bardzo dobrze się sprawuję nie ma na mnie żadnych skarg...
Dlaczego Ty:Moim zdaniem jestem dobrym kandydatem na tę funkcję, pełnie rangę admina Arena 1vs1 od ponad 1 miesiąca i idzie Mi naprawdę bardzo dobrze. Dużo osób mnie lubi jak i zna zawsze, gdy ktoś ma jakiś problem zgłasza się do mnie, a Ja mu staram się pomóc, ze wszystkich moich sił. Nie sprawiam kłopotów, nie wchodzę w kłótnie itp. Jestem człowiekiem uczciwy nigdy nikomu nic nie zrobiłem jak i nie zawiniłem. Umiem rozróżnić cheatera od czystego gracza. Gdy jest jakaś trudna sytułacja zgłaszam się do drugiego admina, żeby Mi pomógł ocenić. W UBT jest już kilka osób, ale chyba rekrutacja jest otwarta, więc czemu by nie spróbować? Myślę, że następna para rąk do pomocy zawsze się przyda.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Pozdrawiam!

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   WaRninG !?

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fajnie się rozpisałeś, odpowiedziałeś o sobie i tak dalej, Ale:

Nie przekonuje mnie te podanie, głównie przez ostatnie dwa odwołania, gdzie zbanowałeś złego gracza, a także próbowałeś udowodnić samymi słowami , że gracz ma cheaty. Aktualnie odrzucę ci podanie, lecz spróbuj ponownie za dwa tygodnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...