Skocz do zawartości
chudy11933

 zaakceptowane Podanie o Admina chudzinka93

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: chudzinka93
Wiek: 26 lat już mi leci :)
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem już kiedyś adminem lecz  było to dosyć dawno. 7 lat temu
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Nie będę zciemniał na chwile obecną nie jestem wstanie odpowiedzieć może 3 muszę sobie sporo przypomnieć :)
Staż w CS-sie:  w sumie będzie już 11 lat oczywiście z przerwami
Steam / NonSteam:  STEAM_0:0:450137641
Dlaczego Ty: Jestem kulturalny ... A przynajmniej się staram :) Nie lubię hamstwa i oszustwa bo to psuje Mi I nam wszystkim grę. Jestem stałym bywalcem serwera oczywiście ciągle VIP. Często widzę że nie ma admina a regulamin jest łamany a nie mogę zareagować. Bardzo przyzwyczaiłem się do waszego serwera i chciałbym mieć jakiś wkład  w niego. Poza tym dam z siebie wszystko.   
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-3 g zależy na ile pozwoli mi praca.
Kontakt: Stem telefon Forum
Link do GameTracker'a:     https://www.gametracker.com/player/Chudzinka93/80.72.43.106:27027/

Pozdrawiam :)

Edytowane przez chudy11933
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Robi się cieplej, dzień dłuższy lecz zajęć więcej, uważam że dodatkowy admin z pewnością się przyda. 

Jestem za okresem próbnym. Udzielaj się więcej przez mikrofon, douczysz się będzie ok. Życzę powodzenia :)

 

Wiek +

Mikrofon  + 

Kultura  + 

Platforma Steam + 

Czas gry  +

GT + 

Uwag nigdy nie miałem +

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Troche mało Cie słychać przez mikrofon ale ogólnie chyba żadnych problemów z Tobą na serwerze nie ma, przynajmniej za moich czasów adminowania, nie było. :)

Kultura jest, ogarnięty, na serwerze często widoczny, dodatkowe ręce zawsze sie przydadzą :D 

Myśle, że można dać szanse chłopakowi :) 

Powodzenia! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem zmieszany co do tego podania, niby i trochę grywasz na serwerze, ale bardzo rzadko Cię słychać na mikro ogólnie  mało udzielasz się na serwerze. 

Ale przekonał mnie argument Von'a, że co raz lepsza pogodą będzie i aktywność innych adminów troszkę spadnie więc jestem za OP, każda para rąk do pracy się przyda. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podpinam się pod resztę. Gra bardzo często, wymagania się zgadzają, no może zbyt mało na mikro słychać. Zbliża się okres wakacyjny, zaczną się urlopy, a więc pomoc się przyda. Jestem na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...