Skocz do zawartości
BRUNO BALAGANI

 pozytywne Odwołanie BRUNO BALAGANI

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: BRUNO BALAGANI
Godzina, data zdarzenia: 20:25/30 - 25.04.19
Mapa: de_dust2_2018
STEAM_ID / IP: STEAM_0 : 0 : 24410182 / 89.229.218.175
Uzasadnienie: Ban chyba od tak dla żartów, podczas gry pewien gracz podszywał się podemnie zmieniając nicki powiedzmy BRUNO BALAGANI JB 100% itd serwer wyrzucał go co chwile przez ' cheat dll ' więc powiedzialem przez micro, że ' BRUNO BALAGANI ODPALONY ' chciałem dokończyć resztę nicku po czym dostałem bana za czitowanie od elo elo 350 XD szkoda, że kiedy piszę się do Ciebie o danym delikwencie kiedy grasz nie reagujesz a ja nie dokańczając całego nicku albo mówiąc żartobliwie dostaje automatycznie bana ze startu XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm, a może ja coś wyjaśnię. Dostałem zgłoszenie o tym, że czitujesz. Odpaliłem demko z podanej mapy i godziny: https://www82.zippyshare.com/v/XqTf9D6M/file.html

Prawdziwa poezja zaczyna się od: 7:19 kiedy Bruno (na ns) wchodzi na serwer siać to co misio itd. Wbił na ns, bo mu konta steam szkoda pewnie. Do tego mówi, że Blaze odpalony i ma demko na niego. Dokładnie tak jak na serwie. 10:40 wtf? co to za kill? 10:43 kolejny jeszcze kilka takich jest, 12:47 Bruno ucieka z serwera. Cała historia oparta na faktach. Wątpię, że te teleporty to wina hltv XD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 minut temu, ULTR4 K1LL napisał:

Hmm, a może ja coś wyjaśnię. Dostałem zgłoszenie o tym, że czitujesz. Odpaliłem demko z podanej mapy i godziny: https://www82.zippyshare.com/v/XqTf9D6M/file.html

Prawdziwa poezja zaczyna się od: 7:19 kiedy Bruno (na ns) wchodzi na serwer siać to co misio itd. Wbił na ns, bo mu konta steam szkoda pewnie. Do tego mówi, że Blaze odpalony i ma demko na niego. Dokładnie tak jak na serwie. 10:40 wtf? co to za kill? 10:43 kolejny jeszcze kilka takich jest, 12:47 Bruno ucieka z serwera. Cała historia oparta na faktach. Wątpię, że te teleporty to wina hltv XD

 

Ja grałem na ns? Poczekaj sprawdzę te demko. Mwhaha a ty może sprawdzisz jakie IP? może to być podszywka? czemu nic nie mówię na tym serwerze? każdy z kim gram wie, że używam mikrofonu. Przecież to jest ewidentna pomyłka ktoś się podemnie podszywa. Delikwent zmienia sobie mój nick kiedy chce specjalnie wlącza coś żeby mnie zbanowali i piszę tego typu rzeczy żeby być bardziej wiarygodnym. Nikt nie sprawdził czy moje IP się zgadza z tym samym i odziwo nic nie mówię podczas tej gry.

Edytowane przez BRUNO BALAGANI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na steamie nigdy nie słychać, musisz wejść przez non steam żeby było słychać na demku co ktoś coś mówi. Plus jeżeli jesteś adminem musisz wiedzieć, że IP można i trzeba znaleźć w takiej sytuacji, bo widzę, że podszywek jest bardzo dużo i każdy może sobie wejść pod czyimś nickiem narobić syfu i potem ta osoba przychodzi i się dowiaduje takich rzeczy, że aż ręce opadają. Plus ta osoba która gra pod moim nickiem dziwnym trafem gra na początku nie tą klasą którą ja gram. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To jest demko z 19.26 gdzie był grany assault, ban jest z 20.32 z dusta ;) W tamtym momencie grało ich 2. Jeden ns, który ewidentnie się podszywał bo miał dopisane po BRUNO BAŁAGANI coś jeszcze i łapał go plugin i kolega z odwołania na STEAMIE. Plugin zbanował tamtego a Ty poprawiłeś banem od siebie ale już nie tego co trzeba.Między jednym a drugim banem minęło niecałe 30 sekund. Myślisz, że zdążyłby w tak krótkim czasie dostać bana na ns, wyjść z serwera, zmienić ip ( bo są całkiem inne) zalogować się na steam, wejść na serwer i zarobić 2 bana? Jak to teraz wytłumaczysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@~Czarna~ Dostałem zgłoszenie na mapie cs_assault od gracza. Wszedłem na demko z tej mapy i zobaczyłem co ta pseudo podszywka robi, to po oglądnięciu demka wszedłem na serwa zbanować Bruna. Czarna chodzi Ci o tego bana? http://mhpoch.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=6025 Zobaczyłem ten nick i chciałem zbanować to wykrył go jak mówisz plugin. Zobaczyłem, że gra Bruno ten z tego odwołania to zbanowalem za to co się działo na assaulcie.

@BRUNO BALAGANI Wiesz dlaczego mam csa na steam? Bo ns mi się bugował i nic nie mogłem zrobić, dlatego kupiłem csa na steam :)

/ Jak już wyżej pisałem. Wydawało mi się, że wbiłeś na steam, bo myślałeś, że admin jest i Ci szkoda konta/csa na steam.

Edytowane przez ULTR4 K1LL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 minut temu, ULTR4 K1LL napisał:

@~Czarna~ Dostałem zgłoszenie na mapie cs_assault od gracza. Wszedłem na demko z tej mapy i zobaczyłem co ta pseudo podszywka robi, to po oglądnięciu demka wszedłem na serwa zbanować Bruna. Czarna chodzi Ci o tego bana? http://mhpoch.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=6025 Zobaczyłem ten nick i chciałem zbanować to wykrył go jak mówisz plugin. Zobaczyłem, że gra Bruno ten z tego odwołania to zbanowalem za to co się działo na assaulcie.

@BRUNO BALAGANI Wiesz dlaczego mam csa na steam? Bo ns mi się bugował i nic nie mogłem zrobić, dlatego kupiłem csa na steam :)

/ Jak już wyżej pisałem. Wydawało mi się, że wbiłeś na steam, bo myślałeś, że admin jest i Ci szkoda konta/csa na steam.

Nie rozumiem grasz ze mną dość sporo wiesz jak się zachowuje na serwerze kim gram i jak gram. Ewidentnie ktoś się podszył, nie umiesz sprawdzić albo nie możesz nie wiem IP a w takiej sytuacji to jest mega potrzebne bo gdybyś był graczem i miał taką sytuację jak ja prosiłbyś o konkretne dowody typu IP powiedzmy. Z resztą na początku ktoś gra inną klasą gdzie ja nigdy od takiej klasy nie zaczynałem, nie ma mojego głosu, właśnie sprawdzam czy odziwo tam się ktos odzywał :) Plus ty myślisz że ja grając tu prawie codziennie od dłuższego czasu wszedłbym na swoim nicku grając jeszcze na czitach przy osobach które też grają często typu Blaze i on mógłby przecież mnie w każdej chwili zgarnąć z demkiem na forum i myślałbym, że nic mnie później nie czeka i nikt się nie dowie na logike.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie. Chodzi mi o tego bana, gdzie wszedłeś zbanować odpalonego BRUNA na podszywce a zbanowałeś BRUNA na steam http://mhpoch.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=6026 . Mówisz, że nawet nie sprawdziłeś po ip/sid więc na jakiej Ty podstawie dałeś tego bana to ja nie wiem. Każdy mógł być w tamtym momencie na tym nicku, nawet ja. I nie ważne czy na steam czy na nsie. Nie banuj graczy na podstawie samych demek bo potem są właśnie takie sytuacje, że biega podszywka na NS, na odpale a Ty banujesz czystego gracza na STEAM nie sprawdzając zupełnie niczego poza samym demkiem. Tu masz demko z tej mapy http://d1.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-1904252022-de_dust2_2018.dem.zip  i zobacz sobie, że kolega z odwołania cały czas grał a ten 2 wbijał pod różnymi nickami. A Ty wbiłeś w momencie kiedy podszywki nie było i zbanowałeś nie tego co trzeba.  @BRUNO BALAGANI wracaj do gry a Ciebie @ULTR4 K1LL  proszę o to żebyś NIKOGO nie banował mając tylko nick i demko. NIKOGO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...