Skocz do zawartości
Salvador

 zamknięty Czołgista

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym zaproponować jakieś zmiany w klasie premium jaką jest "czołgista", zdarza się że strzelam w nieskończoność w typa a on  sb przeładuje  m4 i mnie dowali.        Dodał bym jakieś rakiety albo jakąś broń dystansową,nie wiem ale czegoś mi brakuje grajac tą klasą. 

Zauważyłem też że jest bardzo małe zainteresowanie tą klasa dlatego chciałbym ją troszkę ulepszyć. :)

Edytowane przez Salvador
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ta klasa jest dobra i nic jej nie potrzeba. Kiedyś sam dużo grałem tą klasą i potrafi ona wiele. Wiem problem jedynie jest na początku podczas grania tą klasą jak na się niski poziom i jest się wolnym bo nie ukrywajmy to broń do walki z bliska a jak się jest wolnym to tak średni kogoś dogonić lub przybliżyć dystans. Ja proponuję zwiększyć podstawową kądycje aby na niższych poziomach dało się tą klasą grać.

Pozdrawiam A3ro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, A3ro napisał:

Ta klasa jest dobra i nic jej nie potrzeba. Kiedyś sam dużo grałem tą klasą i potrafi ona wiele. Wiem problem jedynie jest na początku podczas grania tą klasą jak na się niski poziom i jest się wolnym bo nie ukrywajmy to broń do walki z bliska a jak się jest wolnym to tak średni kogoś dogonić lub przybliżyć dystans. Ja proponuję zwiększyć podstawową kądycje aby na niższych poziomach dało się tą klasą grać.

Pozdrawiam A3roja 

Ja osobiście z kondycja nie mam problemu, raczej z DMG. Ta klasa jest beznadziejna na długie mapy gdzie nie ma budynków nie da się nic ugrać, dlatego dodał bym jakąś broń na odległość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak samo jak z zeusem. Nikt nim nie gra no dobra może 3 osoby ze mną na czele xD. Zeus w dobrych rękach jedzie cały serwer, więc po co go bufować. Czołgista jest podobny, te ileś tam % na zabicie rzadko nie siada, a więc kilkanaście pkt w konde i hp i nie do zabicia. Jak dla mnie czołg jest mocny i nie potrzebuje buffa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


49 minut temu, elo elo 350 napisał:

Tak samo jak z zeusem. Nikt nim nie gra no dobra może 3 osoby ze mną na czele xD. Zeus w dobrych rękach jedzie cały serwer, więc po co go bufować. Czołgista jest podobny, te ileś tam % na zabicie rzadko nie siada, a więc kilkanaście pkt w konde i hp i nie do zabicia. Jak dla mnie czołg jest mocny i nie potrzebuje buffa :)

Prosił bym aby wypowiadał się osoby które grały albo grają czołgistą.Mowisz że rzadko nie siada?? Pograj nim trochę a zmienisz zdanie. 

Edytowane przez Salvador
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie każda klasa jest dostosowana pod każdy styl gry i jak kto woli akurat czołgista jest to bliskodystansowy tank i jeśli podejmujesz się gry tą klasą to musisz liczyć się z trudnościami :D Jak dla mnie klasa jest bardzo mocna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...