Skocz do zawartości
Noth1ng

 zamknięty Skarga na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 06.05.2019 godzina 20:28
Nick gracza: Netrox
Dowody: Demko z aktualnej mapy oraz logi które mogą przeczytać sobie właściciele serwera :)
Świadkowie:Emm aktualni gracze którzy byli na serwerze oraz osoba zbanowana :P 
Uzasadnienie: Będąc graczem po dołączeniu na serwerze po chwili gry i tryhardu admina Netrox zarzuciłem w jego stronę obraźliwe słowo , po czym jako admin zamiast dać mi bana bądź upomnieć mnie owy admin również mnie zwyzywał otóż , że szkoda tracić czasu na banowanie takiego je*****o dzieciaka " oraz po chwili dalszej rozgrywki mój kolega został zbanowany za obraze admina zabawa trwała by w najlepsze ówczas gdy owy admin zbanował dość ,że nie tego gracza ani go nie upomniał o tym. Owym graczem był gracz @Anythink który otrzymał bana za nic na czas 1440 min. jest to aż 24h a ja osoba zawiniona mogłem grać dalej rozumiem ,że to może być pomyłka ale admin który ma ok. 18 lat nawet jak i powyżej i zachowując się tak żałośnie i bez umyślnie nie jest godzien posady admina. Po 1 a obraze admina powinien dostać bana ok. 3-10h a nie 24 oraz admin z takim doświadczeniem i popełnia tak łatwy błąd nie banując nawet mnie (osoby winnej banuje gracza nie winnego). Admin , który ma powyzej 16roku życia powinien potrafić podstawową komendę typu "amx_unban" ale owy admin tego nie wykonał.Podsumówując owe zdarzenie nie powinno mieć miejsca a owy admin za taką błahostkę powinien zostać ukarany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie pomyliłeś czasem sieci? Nie ma takiego bana na source i amx, a jedyny admin o podobnym nicku to jest Netrax(admin z csgo 3 maps), lecz nigdy nie dał bana takiemu graczowi  http://arcanos.xaa.pl/index.php?p=banlist&advSearch=22&advType=admin 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Netrax jak juz, owy gracz ktory zostal zbanowany juz dawno zostal odbanowany, pomylka mieliscie podobne nicki. Co do wyzywania moglem Ci dac bana po fakcie majac ss ale uznalem ze jednak dam Ci szanse i nic w Twoja strone nie bede robil. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ban poszedł w innego gracza, lecz skoro od razu dostał UB, więc jest OK. Po sprawdzeniu logów tak naprawdę, nic tam niema. Temat zamknę, bo myślę, że sprawa zakończona. @Noth1ng jeśli składasz na kogoś skargę, twoim obowiązkiem jest przedstawić dowody na winę gracza/admina. Następne takie tematy bez dowodów będą zamykane. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...