Skocz do zawartości
Doppy

 zamknięty Skarga na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:13.05 godz. ok. 21
Nick gracza: Abu al-Libi
Dowody:
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] There are 22 minutes and 44 seconds left of your ban. 
[AMXBans] Banned Nickname : Fukagu 
[AMXBans] Reason : ' LE SG , OBRAZA ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' VALVE_2 : 0 : 1910638379 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 83.31.167.136 ' 
[AMXBans] =============================================== 
Kicked : You are BANNED. Check your
Świadkowie: Gormit łowca kotów, Wicio 
Uzasadnienie: W grze, chłopiec o nick "CoveR" zaczął obrażać mnie za postawione sg, po czym powiedział że zawoła admina. Po około 5 rundach wszedł admin i dał mi bana tak jak widać wyżej. Jeżeli dostałeś od tego chłopaka jakieś dowody w postaci screena, zamieść je w komentarzu

Edit2: Nie mogę znaleźć nicku admina więc mam nadzieje że będziesz miał tyle jaj jak mi dawałeś niesłusznego bana, że pod spodem się wypowiesz. Jeżeli znajdę nick to go wstawię

Edytowane przez Doppy
za wcześnie wciśnięty enter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Owszem dostałem info, od wyżej podanego gracza.

Jak tylko podeśle mi ss, to wstawię :). A Ty musiałeś od razu reagować agresją na bana 30 minut? Wyzywałeś jak psa, chciałem przedłużyć ale odpuściłem... 

Edit. Proszę bardzo. 3:06 minuta mapy. Pozdro.

Edit 2. Posty się edytuje,  a nie nabija tak na przyszłość... Tutaj też się czasami respią gracze :). Głównie chodzi mi o to, że zacząłeś  na mnie klnąć, po banie na zaledwie 30 minut. Również czekam, aby ktoś z wyższych się tym zajął.

Edit 3. To nie mój kolega, po pierwsze, po 2 trzeba zachować odrobinę szacunku i wyjaśnić sprawę, niestety nie mam wglądu na to co on do Ciebie mówił, może masz jakieś dowody, to proszę je przestawić, a sprawa się wyjaśni. 
Pozdrawiam.

I przeczysz sam sobie, mówiłeś, że nie wyzywałeś tylko zapytałeś "skąd mam info?", a niżej przyznajesz się do tego, że jednak obrażałeś, więc nie mam nic więcej do dodania w tym temacie :) pozdrawiam i proponuje panować nad emocjami, siemano.

20190513214930_1.jpg

20190513214943_1.jpg

HLTV-1905132037-de_office_rats.dem

Edytowane przez Kempes #
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyzywałem ? Zapytałem się że ciekawe skąd masz informacje. Czekam na ssy z dokładną godziną i udowodnione że jest to moje sg, powodzenia ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

To jest źle postawione sg ? Mam pytanie z której strony ? Komenda odblokuj jest, jakby ją użył sg by stało normalnie i bez żadnych przeszkód. Ban jak najbardziej nie słuszny, także czekam na kogoś kto ma tu więcej do powiedzenia ;)

Edit Rozumiem, dlaczego nie zbanowałeś chłopaka który wyzywał mnie i życzył żeby moja rodzina "zdechła" ? Skoro tak już szukaliście dowodów to na pewno to było widać, zapytałem się to przez mikrofon i z tym nic nie zrobiłeś ? Zacząłem klnąć bo dostałem niesłusznego bana i nie o to jest ten post bo twój kolega też mnie wyzywał ;) 

 

Edytowane przez Doppy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sg nie blokuje każdej drogi do wejścia na site, więc źle nie stoi, co do samej obrazy, nie mam aktualnie dostępu do logów, więc nie sprawdzę czy gracz obrażał. @Kempes # jeśli dajesz komuś bana z powodem obraza to powinieneś mieć ss'a z owymi słowami. Ban już minął, więc  temat zamknę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...